Ультр​ас «Динамо» відповіли Віктор​у Леоненку

Збірна України 15 Серпня, 13:59 920
Ультр​ас «Динамо» відповіли Віктор​у Леоненку
Фанати нагадали експерту, до чиєї думки футболісти та футбольні чиновники мають прислуховуватися.

У недільному випуску програми «Великий футбол», гостем якої став головний тренер збірної України Андрій Шевченко, було підняте питання натуралізації легіонерів, доцільність якої давно обговорюється в українській футбольній спільноті.

Нагадаємо, що під час матчів «Динамо» - «Дніпро» та «Дніпро» - «Ворскла» у минулих турах УПЛ українські ультрас вже висловили свою думку з цього приводу за допомогою банерів - вони проти натуралізації.

«Думаю, що не варто читати ці банери, тому що за результат відповідають не вболівальники, а головний тренер - Андрій Шевченко.

У нас усі вміють тренувати на трибунах, тому якщо кожного слухати...», - заявив один із перших вітчизняних «легіонерів» Віктор Леоненко.

Фанатське угрупування київського «Динамо» «Родичі» у відповідь нагадало улюбленому експерту, для кого в першу чергу грає збірна України та чию позицію потрібно враховувати керівництву українського футболу.

«Вчора, 14.08.16, у прямому ефірі програми «Великий Футбол», під час обговорення питання натуралізації гравців у збірну, світовий футбольний «експерт» Віктор Леоненко висловив свою думку щодо фанатських текстівок та банерів. А саме, він сказав, що взагалі не треба їх читати та звертати на це увагу.

Вітя, хочемо нагадати тобі, що футбол в першу чергу для вболівальників!» - йдеться у заяві «Родичів» на сторінці «ВКонтакте».