Лукас Подольські завершив виступи за збірну Німеччини

Світовий футбол 15 Серпня, 17:54 804
Лукас Подольські завершив виступи за збірну Німеччини | 19-27
Німецький форвард «Галатасараю» повідомив про завершення виступів за національну збірну.
«Любі фани! Перед стартом клубного сезону та матчів національних команд я маю повідомити наступне: я повідомив Йоахіму Льову, що більше не буду виступати за збірну Німеччини. Тепер настала пора приділяти більше часу іншим речам, зокрема, моїй сім'ї. Сподіваюсь, ви не ображатиметесь, адже й для вас тепер я матиму більше часу і я цьому дуже радий.

Для мене це прощання є дуже емоційним. Я пишаюся своїми досягненнями зі збірною Німеччини. Ніщо мені не замінить те, що я пережив у цьому колективі: радість, згуртованість та азарт. Про більше я й не міг мріяти, пройшовши шлях від звичайного дворічного польського хлопчика, який приїхав у Німеччину з м'ячем під рукою, до чемпіона світу.

Зі збірною Німеччини я досягав великих успіхів і не лише цього. Я побачив багато міст і країн, знайшов багато друзів, познайомився з багатьма дивовижними людьми. Це було грандіозно. Дякую за це збірній Німеччини! Дякую команді! Дякую всім гравцям і тренерам! Спасибі Руді Фьоллеру та Юргену Клінсману! Особлива подяка Йоахіму Льову.

Також, велика подяка і вам, вболівальники. Спасибі, за те що завжди підтримували мене, навіть у найгірші часи. Я завжди міг покластися на вас і цей зв'язок є особливим для мене. Я йду, розуміючи, що мені найбільше не вистачатиме саме цього зв'язку. Сподіваюсь, що тепер зможу дати вам хоч частину того, що отримав від вас. Дякую за все!

Бажаю збірній Німеччині перемоги на чемпіонаті світу в Росії. Кубок повинен знову відправитися в Німеччину! Вболіватиму за вас, як найвідданіший шанувальник.

Всього вам найкращого. Для мене грати за збірну Німеччини було честю!», — написав Подольські в соціальній мережі Instagram.