Роман Зозуля: «Впоралися на всі 100% з втіленням ідеї дитячого футбольного табору»

Футбол України 15 Серпня, 18:46 606
Роман Зозуля: «Впоралися на всі 100% з втіленням ідеї дитячого футбольного табору» Фото: facebook.com/profile.php?id=100009789399084
Форвард «Бетіса» та національної збірної України — про організацію дитячого футбольного табору.
«Ідея дитячого футбольного табору виношувалася вже досить давно і нарешті в цьому році ми змогли втілити її в життя!

Для нас є величезним досягненням ці сотні щасливих і палаючих очей, які обрали для себе футбол - вже як спосіб життя.

Зізнаємося чесно, все це було нелегко, безліч безсонних ночей, величезний потік складних завдань, іноді здавалося нездійсненних просто, але зараз ми вже можемо сміливо сказати про те, що ми впоралися на всі 100%!!!

Ми прожило це літо всі разом з однією загальною ідеєю! Нам вдалося запалити в серцях хлопців, які раніше не грали - шалену любов до футболу і ще більше мотивувати тих, хто вже займається. Хлопці посилено тренувалися за будь-яких погодних умов: у жахливу спеку, чи зливу, ніхто навіть не думав здаватися.

Завжди поруч були тренери, які підтримували відмінну дисципліну і в той же час не давали хлопцям нудьгувати, ставили особистий приклад багато в чому і дуже дбайливо ставилися до кожної дитини!

Для нас дуже приємно отримувати безліч дзвінків з подяками від батьків і обіцянками обов'язково зустрітися наступного літа!

Якщо наш досвід, яким ми поділилися? допоможе комусь з хлопців домогтися успіхів - значить все це було не даремно і ми будемо рухатися далі!!!», - написав Роман Зозуля на своїй сторінці в Facebook.