ФК «Луцьк» продовжує існування

Футбол України 16 Серпня, 14:51 554
ФК «Луцьк» продовжує існування
ФК «Луцьк», якому була надана роль правонаступника «Волині», продовжує життєдіяльність, незважаючи на існування колективу Віталія Кварцяного.

У найближчі вихідні команда стартує в новому чемпіонаті України серед аматорських колективів домашнім матчем проти ФК «Львів».

Як стало відомо Sport Arena з джерела в ФФУ, склад ФК «Луцьк» істотно змінився. Якщо навесні за новоспечений клуб грали в основному ветерани та тренери дитячої школи «Волині», то нині в складі молоді футболісти з усієї України, які збиралися селекцією «Волині» для заявки в УПЛ.

Серед них вихованці академії ім. Піддубного (колишній РУФК) Євген Могиль, Андрій Новіков, Ілля Тимошенко, харків'янин Данило Безкоровайний, львів'янин Олександр Воробей (кіпер вже має досвід виступів за «Волинь»).

Крім того, в «Луцьку» ймовірно зіграють і інші молоді футболісти з усієї України, які поки не можуть знайти нову команду.

Джерело Sport Arena в ФФУ передбачає, що таким чином в Луцьку хочуть дати ігрову практику майбутнім ймовірним новачкам для «Волині», трансферний бан якої закінчиться тільки в березні 2017 року.

Примітно, що тренувати ФК «Луцьк» буде Ярослав Комзюк. Колишній футболіст «Волині» бігав за аматорів навесні, під час дебютної спроби ФК «Луцьк» в чемпіонаті аматорів. Тоді заявка команди була варіантом реінкарнації «Волині», яку могли ліквідувати, в нову структуру. Відзначимо також, що Комзюк - один зі звільнених Кварцяним тренерів головної команди «Волині». Допомагати йому в ФК «Луцьк» буде інший колишній тренер «Волині» Віктор Попко.