Єзерський не зійшовся з «Зіркою» у ключовому питанні

Футбол України 17 Серпня, 13:47 758
Єзерський не зійшовся з «Зіркою» у ключовому питанні
Один із кандидатів на посаду головного тренера «Зірки» Володимир Єзерський розповів про результат перемовин із кропивницьким клубом.
«Мені дуже сподобалося у Кропивницькому. Там є бажання людей серйозно і фундаментально розвивати футбол. Під час нашого із президентом «Зірки» Максимом Березкіним діалогу ставилися перспективні задачі — не одноразового результату, а довготривалого. І мені це дуже імпонувало, адже це був мій шанс зробити перший самостійний крок у тренерській кар’єрі. Бажання президента «Зірки» — це єврокубки і вихід клубу на прибутковість. Березкін мене дуже багато слухав, а найголовніше — він хоче рости. Майже в усіх моментах нашої ймовірної співпраці ми знайшли спільну мову. Лише по одній ключовій позиції у нас були різні погляди. Відтак, потисли одне одному руки, сказавши поки що: «До побачення».

У фінансовому плані мене все влаштовувало. У сфері комплектації команди — теж. Уже фактично було розроблено модель європейського розвитку проекту. Не зійшлися в одному ключовому пункті із президентом «Зірки» думками... В якому саме — це залишиться між нами.

Хто ж все-таки очолить команду, не знаю. Дуже хочеться побажати клубу наставника, який зможе притриматися зростаючого вектора розвитку «Зірки» та розвивати кропивницький футбол і надалі. І головне — аби президент не помилився і не обпікся», - цитує Єзерського MatchDay.