Юрій Паньків: «Дуже прикро, що втратили перемогу над «Динамо»

Динамо Київ 17 Серпня, 16:38 1015
Юрій Паньків: «Дуже прикро, що втратили перемогу над «Динамо» | 19-27
Голкіпер кам'янської «Сталі» прокоментував поразку від київського «Динамо» (1:2) на останніх хвилинах матчу 4-го туру Ліги Парі-Матч.
«Для мене, та й, переконаний, для моїх одноклубників, відставка Еріка ван дер Меєра стала несподіванкою. І, користуючись нагодою, хочу подякувати голландському фахівцеві за співпрацю, за те, що він доклав багато зусиль до того, щоб ми стали краще. Біля керма «Сталі» Еріка змінив Якоб Галл, якого він і запросив допомагати йому в Україні. Звичайно, як у кожного наставника, який поважає себе, у нього є свої родзинки в тренувальному процесі, хоча в цілому він дотримується тих же поглядів на шляхи розвитку футболу, що і Меєр. Ми постараємося допомогти йому, щоб «Сталь» частіше радувала вболівальників перемогами.

Завдання пробитися в першу шістку ніхто не відміняв - при Меєрі або зараз при Галлі... Якщо відверто, то дуже прикро, що, виграючи в останньому турі у «Динамо» до 80-ї хвилини, ми в підсумку поступилися... Значить, недотерпіли, тому повинні звинувачувати тільки себе, але треба не падати духом, все гарненько проаналізувати, щоб рухатися далі», - розповів Паньків у інтерв'ю газеті «Команда».