Іспанські ЗМІ вибачилися перед Зозулею

Світовий футбол 17 Серпня, 21:13 907
Іспанські ЗМІ вибачилися перед Зозулею
Футбольний агент Володимир Кузьменко розповів про те, як форвард збірної України Роман Зозуля адаптується в «Бетісі».
«Я вдячний Роману, що він довірився саме мені. «Бетіс» був зацікавлений в придбанні саме Зозулі, але трохи переживав через рішення Апеляційного комітету ФФУ про дискваліфікацію. Разом зі своїм напарником - іспанцем Хосе Лоренцо Хіменесом - ми зробили все можливе для переходу футболіста в іспанський клуб.

Хоча Роман і буде отримувати меншу зарплату, але вчасно і стабільно - щомісяця. Тут клуби під постійним наглядом, так що отримують санкції за несвоєчасну виплату зарплат. Крім того, у «Бетіса» є широка система бонусів. Багато футболістів мріють потрапити до Прімери і зустрічатися в матчах з такими серйозними суперниками, як «Реал», «Барселона» або «Атлетіко».

А переповнені фанатами стадіони, їх любов, довіра і підтримка - це та річ, яка ще більше додає бажання грати саме в іспанських клубах.
Прибуття Зозулі відзначено дешевим скандалом іспанської жовтої преси, що приписала гравця до нацистів і «Правого сектору». Деякі журналісти пишуть відверту нісенітницю, не розуміють ситуацію, просто провокують.

Крім цього інциденту, нічого подібного не було і, сподіваюся, не буде. Більш того, представники інших іспанських ЗМІ вибачилися за своїх «колег» як перед Ромою, так і перед населенням України. В Іспанії поважають державний лад, культуру і традиції інших народів.

В Іспанії підготовка футболістів більш інтенсивна. В «Бетісі» щодня проводяться два тренування, кожне з них триває мінімум 1,5 години. Буває, ввечері їдуть на матч, повертаються додому в 3 ночі, а вже о 9 ранку повинні бути на тренувальній базі. Важливо, що Густаво Пойєт цінує Романа. На даний момент тренер ставить Зозулю на різні позиції, щоб визначити, де йому зручніше грати», - зазначив агент.