Сільвано Комваліус: «Партнери називали Ленса гамбургером»

Футбол України 18 Серпня, 10:40 840
Сільвано Комваліус: «Партнери називали Ленса гамбургером»
Нападник «Сталі» в дуже відвертому і цікавому інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів цікаві історії зі свого дитинства, де він грав разом з Джермейном Ленсом, та розповів, коли збирається закінчувати кар'єру.

- Я грав в юності за «Аякс» разом з Ленсом і не так давно, 2 тижні тому, ми говорили про мій перехід в чемпіонат України. У нього були тільки позитивні слова про «Динамо» і Київ. Це клуб з великою історією. Про чемпіонат України він говорив, що це зазвичай завжди боротьба між «Динамо» і «Шахтарем». Це очевидно. Два роки тому рівень чемпіонату був трохи вищим і було більше команд з хорошим рівнем.

- Чи шкодує Ленс, що пішов з «Динамо»?

- Як я вже казав, то він дуже позитивно відгукувався про клуб, вболівальників, місто, але я думаю, що кожен футболіст хоче грати в англійській Прем'єр-лізі, тому що там більше топових клубів. Я думаю, Джермейн щасливий в «Сандерленді».- Це маленькі талановиті хлопці. Нам тут по 10-11 років. Це дійсно архівні фотографії. Їх знайшли і оприлюднили в журналі «Аякса» про успішні команди тих часів. На фото я в верхньому ряду третій справа, четвертий праворуч Грегорі Ван дер Віль, який виступає зараз за «Фенербахче». Джермейн в нижньому ряду третій справа. Він зовсім не змінився (посміхається). Це було не найталановитіше покоління в «Аяксі», але дуже гарне. З 15 хлопців 7 або 8 стало професійними футболістами. Джермейн ще в ранньому віці був дуже швидким. Я знаю, що в «Динамо» дуже цінували його швидкість і, як мені здається, він був одним з найшвидших вінгерів у «Динамо» за останні роки. Він був дуже хороший для української ліги.
Зараз ми з Ленсом спілкуємося час від часу. Чи хочу я пограти в Англії? (Сміється). Звичайно, хочу, але це вже буде не легко в моєму віці.
У мене є своя кар'єра, і я завжди буду слідувати своїм власним шляхом, чому дуже радий. Ленс в «Аяксі» ніколи не був скромним (сміється). Він завжди був одним з кращих гравців, тому у нього не було причин бути сором'язливим. Я пам'ятаю, що його батько завжди обіцяв йому гамбургер, якщо він заб'є 3 голи, і партнери завжди по приходу Ленса кричали: о-о-о Джермейн - гамбургер, і він забивав багато голів за сезон і при цьому завжди був у формі. Я думаю, Джермейн любив в дитинстві гамбургери (посміхається).

- Подивившись твою біографію, я побачив, що ти довго в команді не засиджувався, але при цьому всьому ти був забивним форвардом. Чому доводилося міняти так багато команд?

- Кожній зміні в моїй кар'єрі є причина. Я люблю побачити щось гарне в світі і при цьому виконувати свою роботу, але після 8 змін клубів я хочу сфокусуватися на одному і залишитися в «Сталі». Я до цього грав у Казахстані, так що тут багато схожого і мова в тому числі, але жити в Києві - це прекрасно.

- Ти б хотів закінчити кар'єру в «Сталі»?

- Поки «Сталь» амбітна, як я. Я можу бути дуже щасливий тут, але одного дня я сподіваюся пограти в Азії, ближче до моря. Можливо, років до 34.

Розмовляв Ігор Гусаков