Єгор Демченко: «В Японії мене називають Шевченком»

Футбол України 18 Серпня, 17:00 453
Єгор Демченко: «В Японії мене називають Шевченком»
Колишній хавбек запорізького «Металурга» і «Буковини», який нині перебуває на перегляді в японському клубі «Джубіло Івата», поділився враженнями від екзотичної країни.
«Контракт я ще не підписував. Поки перебуваю на перегляді, який триватиме орієнтовно до 26 серпня. Потім буде прийматися рішення. Враження чудові, тренування подобаються, поля дуже хороші. Партнери по команді добре до мене ставляться, всі хлопці дружні та привітні. Рівень життя тут помітно вищий.

Тут дуже високий рівень футболу і професійне ставлення до всього. Тренувальний процес протікає цікаво. Тут навіть на тренування приходять поспостерігати багато людей, по 200-300 чоловік! А після тренувань беруть автографи, фотографуються, прямо як в європейських чемпіонатах.

Журналісти в перший день багато мене розпитували: про Україну, про рівень нашого футболу і так далі. Люди в Японії не особливо багато знають про Україну. Знають тільки, що у нас військовий стан в країні. А мене тут називають Шевченком, напевно, більше нікого не знають з українських гравців», - цитує Демченка Sport.ua.