Дмитро Рижук: «Мене ніколи не покине думка, що я все-таки повернуся в «Динамо»

Динамо Київ 19 Серпня, 18:26 809
Дмитро Рижук: «Мене ніколи не покине думка, що я все-таки повернуся в «Динамо»
Екс-захисник «Динамо» і «Металіста» розповів, як і навіщо він опинився в клубі другого дивізіону Ізраїлю - «Хапоелі» з міста Акко.

«Я завжди говорив про те, що хочу спробувати свої сили за кордоном. Але те, що це виявиться Ізраїль, навіть сам подумати не міг! Спочатку була присутня невпевненість - чи варто їхати. Я оцінив ситуацію і прикинув, що сьогодні можу отримати в Україні, і що отримаю під час виступів в іншій європейській країні. Так, сьогодні це команда Першої ліги Ізраїлю, але ще в минулому сезоні клуб виступав в еліті, і зараз ставить завдання повернутися назад. Лідерів зберегли, а тренер особисто хотів, щоб я був у його команді.

І що найбільше підкупило мене, так це відсутність якихось довгострокових контрактів. Зігравши хороший сезон і показавши себе з кращого боку, тут досить швидко можна зацікавити клуб на порядок вище, чого не можна сказати про Україну. Там зараз досить складно прогресувати. Переїзд до Ізраїлю - це моє особисте рішення, і я вірю, що в майбутньому не пошкодую про такий вибір.

Були пропозиції з України, і вигідніші з фінансової точки зору. Але я прийняв саме таке рішення з перспективою для себе. Не хотілося б їздити по всій Україні в очікуванні, що той чи інший клуб може припинити своє існування.

Контракт розрахований на 10 місяців. Це рівно один ігровий сезон в Ізраїлі, після чого, в залежності від виконання завдань, мій контракт може продовжитися ще на один сезон.

«Динамо» - це завжди був і буде мій рідний клуб. Все, що на сьогоднішній день я з себе представляю в футбольному плані, - це все дало «Динамо». У мене в структурі клубу залишилося багато друзів, яким я бажаю успіху. Але мене ніколи не покине думка, що я все-таки повернуся в «Динамо». Постараюся зробити для цього все від мене залежне», - заявив Рижук в інтерв'ю Sport Arena.