«Динамо» – «Волинь». Прогноз Вадима Скічка

Динамо Київ 19 Серпня, 23:21 589
«Динамо» – «Волинь». Прогноз Вадима Скічка
Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко цієї суботи очікує чергової переконливої перемоги киян у поєдинку із «Волинню».
Після непереконливої гри у Дніпрі проти «Сталі» команді Сергія Реброва потрібно відновити свою впевненість. Зустріч із «Волинню» дуже зручний привід. Лучани віднедавна стали комфортним суперником для киян, а заборона на трансфери ще більше послабила «Волинь» і змусила Кварцяного ставити до основи молодь. У грі проти «Зірки» середній вік захисної ланки «Волині» складав всього 21,5 рік! Крім того з команди пішли такі досвідчені виконавці, як Козьбан, Гуменюк, Богданов… Поки складно знайти аргументи на користь «Волині» не лише у конкретному матчі, але й у всьому сезоні. Добре, що хоча б Шабанов повертається після дискваліфікації. Проте навіть із Шабановим у складі «Волинь» навесні безапеляційно поступилася киянам – 0:3.

У Сергія Реброва теж є певні негаразди зі складом, але їх годі й порівнювати із луцькими проблемами. Проти «Волині» точно не зіграє Віда та, можливо, Очігава з Хачеріді. Відтак пару Драговичу у центрі захисту може скласти Даніло Сілва, який нарешті відновився після пошкодження. Також дуже очікуваною є поява Ярмоленка задля спростування усіх чуток про, нібито, «демарш» лідера «Динамо». Повторюся, після гри зі «Сталлю» киянам потрібно продемонструвати свою силу. На «Олімпійському», проти кризової «Волині», без тиску єврокубків – ліпших умов для результативної перемоги, мабуть, немає.
Ставка: Тотал більше 1,5 голи у обох таймах