Герой футбольного дня. Даріо Друді

Футбол України 20 Серпня, 09:09 649
Герой футбольного дня. Даріо Друді
Про зміну тренера кропивницької «Зірки».

Даріо Друді – новий головний тренер кропивницької «Зірки». То несподіванкою стало для всіх, - не лише для вболівальників команди. В час, коли український футбол різко «позбувається» імпортної «надбудови», іноземний фахівець у клубі середньої руки – наче екзотика.

Міні-переворот у стані кропивницької «Зірки» відбувся, по суті, на рівному місці. Команда підвищилася до елітного рівня українського футболу з амбітними цілями, але плани команди тут же пішли шкереберть. Провина в цьому, напевно, лежить в площині цілої системи, але першими постраждали ті, хто знаходився на, так би мовити, передовій. Сергій Лавриненко після дивної поразки від «Олімпіка» різко втратив той авторитет, який був здобутий в матчах Першої ліги.

Але це, якщо не зважати на окремі деталі, нормальна ситуація. Тим паче, що маємо приклад «Сталі», де в схожій манері полетіла голова Володимира Мазаря. По суті, аналогія продовжується й далі: кам'янці запросили іноземного маловідомого фахівця – кропивничани теж. Різниця лише в тому, що «Зірка» взяла людину з власної структури, довірившись спеціалістові, який добре обізнаний зі станом справ у клубі завдяки роботі з молодіжним складом.

Дарио Друди

Але ніякої практичної цінності ці аналогії в собі не несуть. Не пішло в Еріка ван дер Меєра, - не факт, що не піде й у Даріо Друді. Перевагою аргентинця є, повторимося, його обізнаність зі станом справ в кропивницькому клубі. Але чи може це перекрити той недолік, який кидається у вічі при першому поглядові на персону 29-річного Даріо Друді як головного тренера?

Чи, можливо, це – не недолік? Звісно, знайти приклад успішної роботи в якості головного тренера людини у віці 29-ти – непросто. Та, знову ж таки, аналогії не дуже доцільні, тим паче коли мова – про чемпіонат України у його нинішньому вигляді. Першість зараз в нас така, в якій шлях розвитку клубу середньої руки (а таких у нас – більшість) прорахувати дуже складно. Незалежно від персони тренера.

Тож в ситуації з призначенням Даріо Дауді просто варто почекати. Почекати і подивитися, що вийде з цієї задумки Максима Березкіна. Камінням, - раптом щось, - покидатись завжди встигнемо.