Мирослав Ступар: «Волинь» – то навіть не «Сталь»

Динамо Київ 20 Серпня, 10:01 836
Мирослав Ступар: «Волинь» – то навіть не «Сталь»
Мирослав Ступар - про матч «Динамо» - «Волинь».
»Враховуючи реальний стан команд, дива від цієї зустрічі очікувати не доводиться. Від «Волині» зразка минулого сезону залишилися ріжки та ніжки. В обоймі у Віталія Кварцяного – молоді, необстріляні виконавці. Звичайно, Віталій Володимирович буде їх налаштовувати. Гадаю, лучани спробують зіграти проти «Динамо» компактно, жорстко, щільно, намагатимуться не дати суперникові розбігтися в середині поля. Проте достатньо буде цього? Звичайно, у футболі чимало залежить від щастя. Скажімо, щастило тиждень тому у поєдинку з «Динамо» «Сталі». Але й то – до пори, до часу. На заключних хвилинах усе стало на свої місця. А «Волинь» - то навіть не «Сталь».

На мій погляд, натужні перемоги у попередніх зустрічах повинні згуртувати киян, додати їм зосередженості. Поєдинки з валідольними кінцівками дали тренерському штабу «Динамо» підґрунтя для роздумів. У наступних поєдинках типових для старту помилок команда Сергія Реброва повинна уникати. Зрештою, самі гравці зацікавлені в тому, щоб себе проявити, не менше за тренерів. Наразі стабільно конструктивної гри не демонструє жоден з футболістів чемпіона.

Не завадить киянам у цій зустрічі Ярмоленко. Хоч у минулому турі в Дніпрі «Динамо» цілком впоралося з оборонними редутами «Сталі» й без Андрія, але з ним все ж команда почувається комфортніше. Ярмоленко – лідер, гравець, який веде за собою».

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!