Зінченко не грає за «Манчестер Сіті» через проблеми з робочою візою

Світовий футбол 21 Серпня, 17:17 666
Зінченко не грає за «Манчестер Сіті» через проблеми з робочою візою
Генеральний директор «Уфи» Шаміль Газізов пояснив, чому колишній півзахисник його команди Олександр Зінченко, який влітку став гравцем «Манчестер Сіті», не грає за новий клуб.

- Цей момент обговорювався заздалегідь з керівництвом «Манчестер Сіті» при переході Олександра в англійський клуб, - зауважив Газізов в інтерв'ю sport-express.ru. - Тоді вже домовилися, що він відвідає один матч «Уфи» і попрощається з нашими вболівальниками. Я вдячний керівництву «Сіті» і особисто Пепу Гвардіолі за те, що він відпустив на добу Сашу. Зінченко тепло попрощався з нашими фанатами, глядачі його гарно зустріли. Мені здається, всі отримали задоволення, в тому числі і сам гравець. Вважаю, таких речей повинно бути більше у футболі. Я дуже радий за Сашу.

- Просто вчора «Манчестер Сіті» проводив календарний матч, а Зінченко приїхав до Уфи. Виходить, Гвардіола на нього не розраховує?

- Справа в тому, що у Саші виникли проблеми з робочою візою в Англії. Саме тому він поки і не заявлений за «Сіті». Там, здається, футбольна асоціація Англії йому не видає якийсь документ. Начебто, справа в кількості хвилин. Думаю, все проясниться найближчим часом, і він почне грати.

- А Зінченко не говорив, що «Сіті» віддасть його в оренду?

- Ні. Там вся справа в робочій візі.