Ігор Суркіс: ​«​Потрібно не на папері відчувати себе фаворитом, а доводити це на полі»

Динамо Київ 21 Серпня, 23:07 549
Ігор Суркіс: ​«​Потрібно не на папері відчувати себе фаворитом, а доводити це на полі»
Президент київського ​«​Динамо» у коментарі ​«​Профутболу» поділився враженнями від гри з ​«​Волинню» і розвіяв трансферні чутки щодо Ярмоленка та Мбокані.
«Я незадоволений грою в обороні. Не буду називати прізвища, але можу сказати, що всі чомусь вважають, що цей чемпіонат прохідний, і в таких іграх, де «Дніпро» обіграв «Волинь» 5:0, то всі так само ж виноситимуть «Волинь» на своєму полі з таким же результатом. Потрібно до всіх ігор ставитися серйозно і з усією відповідальністю, щоб потім в єврокубках не наступити на ті ж граблі. Я вкрай незадоволений грою і сказав про це хлопцям у роздягальні, що так відноситись до матчів не можна та потрібно грати з першої і до останньої хвилини. Не на папері відчувати себе фаворитом, а доводити це на полі.

Я вважаю, що всю гру команда провела на недостатньо високому рівні і та розслабленість, яка була з перших хвилин не дозволила тому ж Ярмоленку двічі забити, хоча в інших матчах він забивав набагато складніші м'ячі.
Стосовно чуток щодо бойкоту Андрія - це маячня. Це маячня деяких наших журналістів, які просто марять, або їм щось сниться. У Ярмоленка була травма спини, ми не знали чи він зможе підготуватись до цієї гри. У нього діючий контракт і він прекрасно знає, що якщо по ньому надійде пропозиція - ми будемо її розглядати. А те, що він влаштував демарш...напевне, ви мене погано знаєте, як президента клубу. Які можуть бути демарші, якщо я чітко виконую прописані умови контракту.

Щодо ймовірного трансферу Мбокані - це лише розмови і наразі немає ніякої конкретики. Він поїхав в Бельгію робити операцію на гландах. Зазвичай у нас всі трансфери відбуваються, як кажуть «на ленточке». Якщо по ньому будуть пропозиції - ми обов'язково їх розглянемо»,- сказав Ігор Суркіс в коментарі програми «Профутбол»