Герой футбольного дня. Юрій Вернидуб

Футбол України 22 Серпня, 10:29 467
Герой футбольного дня. Юрій Вернидуб
Про перспективи луганської «Зорі» під керівництвом Юрія Вернидуба.

«Зоря» не може класти перед собою менш значимого завдання, аніж боротьба за третє місце чемпіонату України. І, власне, вже на старті турніру луганці серйозно заявили про свої претензії, пішовши у відрив. Станом на зараз «Зоря» випереджає найближчих переслідувачів на сім очок, що є міцною запорукою для подальшого спокійного життя в чемпіонаті України.

«Зоря» робить те, що й повинна – бере свої очки. Юрій Вернидуб чудово вміє варіювати тактикою і складом команди, проявляючи сильні якості «Зорі» і маскуючи недоліки. І що, мабуть, найважливіше – у грі «Зорі» спостерігається планомірний рух вперед. Починала команда не надто впевнено (хоча й вигравала), а вчора, до прикладу, по грі переграла непрості львівські «Карпати» з запасом.

Заря - Карпаты

За такої ситуації гріх не задуматися про щось більше, аніж третє місце. А чому б ні? У «Зорі» зараз чудова стартова позиція для штурму зони Ліги чемпіонів. Тим паче, що й конкуренти не вражають: у «Шахтаря» триває перебудова, в «Динамо» спостерігаються звичні проблеми з якістю гри.

З іншого боку, варто розуміти, що для чогось більшого «Зорі» необхідно обігрувати фаворитів в очних поєдинках. Й не факт, що швидкий ритм вдасться й надалі тримати в боротьбі з середняками та аутсайдерами. «Зоря» все ж відкриває для себе нові горизонти, а отже, постійно знаходиться під ризиком оступитися.

Пікантності ситуації додає й те, що луганцям дуже скоро належить розпочати боротьбу в груповому етапі Ліги Європи. І тоді сили доведеться розподіляти рівномірно між двома-трьома важливими турнірами. І такий графік триватиме не тиждень, не два, а мінімум три місяці. Для Юрія Вернидуба як тренера подібне буде вперше.

Так чи інакше, амбітність «Зорі» радує. В скрутний для українського футболу час команди з амбіціями і рецептом розвитку – наче манна небесна. Хочеться також вірити, що луганцям допомагатиме й фортуна, яка зазвичай любить сильних.