Андрій Стеценко: «Всі проблеми «Дніпра» потроху сходять нанівець»

Футбол України 22 Серпня, 18:12 591
Андрій Стеценко: «Всі проблеми «Дніпра» потроху сходять нанівець»
Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Великий Футбол» розповів про ситуацію в клубі.

- Коли Ви як функціонер видихнули і зрозуміли, що клуб буде жити? Або у Вас не було такого страху?

- Я практично в цьому ніколи не сумнівався. Тому що «Дніпро» - це візитна картка цілого регіону. Це досить знакове явище не тільки на українському футбольному небосхилі, а з деяких пір і в Європі.

- Перед початком сезону Андрій Павелко не раз заявляв, що тримає руку на пульсі справ у «Дніпрі». Постійно контактує з керівниками клубу. З Вами особисто він спілкувався, підтримував зв'язок?

- Зі мною він жодного разу не розмовляв. Я не знаю, у нас же є президент клубу, є й інші керівники, можливо, з ними. Зі мною особисто він не розмовляв жодного разу.

- Чи була підтримка від ФФУ? Відчувалося, що вони хвилюються?

- В цілому – звичайно. Тому що Ви знаєте, у нас була досить важка ситуація з точки зору фінансування клубу. Зараз потроху сходять нанівець усі проблеми.

- Футболісти в один голос говорять, що все налагоджується, зараз пішли вже позитивні зрушення?

- Так, позитивні зрушення є. І, в принципі, з тими футболістами, які перебувають на даний момент в команді, всі фінансові питання закриті. Я не можу сказати про відсотки, перед деякими футболістами заборгованість погашена взагалі в повному обсязі. Перед деякими, може, і на 70-80%, мені складно так швидко вирахувати точно відсотки.

- Борги перед Федецьким і Зозулею – футболістами, які пішли – залишилися?

- Всі борги доведеться рано чи пізно виплачувати. З ними ми підписали ряд документів щодо так званої реструктуризації боргів протягом деякого часу декількома траншами.

- Те ж саме і щодо Мирона Богдановича? Адже у нього контракт ще діючий був.

- Мирон Богданович розірвав контракт в односторонньому порядку. Тому поки з ним питання відкрите.

- З «Дніпра» можуть зняти 6 очок, якщо у Федерацію з ФІФА прийде таке рішення. Як це питання можна вирішити?

- Люди, відповідальні за це питання в Федерації футболу, краще володіють інформацією, але я хочу вірити, що до цього не дійде. І ми спільними зусиллями це питання вирішимо. На жаль, не все від мене залежить.

- Руслан Ротань залишиться вдома чи ні?

- Мені складно сказати, це питання краще адресувати Руслану.

- Чи правда, що Руслан залишиться в «Дніпрі», тільки якщо перед ним закриють всі борги?

- Я про це нічого не знаю, нічого не чув. Якщо це інформація з інтернету, то я не читав такого. Мені він теж про це нічого не говорив.

- Чи є зараз в «Дніпрі» лідер команди?

- Зараз колектив виглядає єдиним цілим, монолітним, і, на мій погляд, готовий вирішувати турнірні завдання, які стоятимуть перед командою в цьому сезоні. Наш новий головний тренер налаштовує хлопців на видовищний футбол. Це не завжди виходить, але не може не підкуповувати уболівальників гра молодих гравців. А наша атакуюча лінія створена саме з гравців, яким фактично ще немає і 20-ти років.