Чому Ахметов насправді не хоче, щоб Тайсон став українцем

Збірна України 23 Серпня, 13:58 1022
Чому Ахметов насправді не хоче, щоб Тайсон став українцем
Історія з натуралізацією Тайсона розкручена виключно для того, щоб Бразилія його заграла за свою збірну.

Буцімто натуралізація Тайсона і розмови про його майбутнє в складі збірної України, а згодом виклик у збірну Бразилії - це дуже показова історія, яку ми коротко спробуємо пояснити.

У «Шахтаря» є футболіст, якого в майбутньому потрібно вдало продати. Але біда в тому, що він не загравався за збірну. І якщо у випадку з Бернардом трансферна вартість зросте завдяки виступам за Бразилію, то Тайсон не дотягне до бажаної суми. У ФФУ працює людина, яка не має права займатися футбольною діяльністю до 2018-го року - пан Красніков. Вона запрошена з однією метою - натуралізація, як кажуть всім нам. Хоча насправді Красніков - це майстер на всі руки, і немає різниці, чи буде він натуралізовувати гравців для України, чи займатиметься іншими речами, про які багато знають у футбольних колах, але мовчать.

Тепер щодо Тайсона. Нам всім казали, що футболіста хочуть натуралізувати, щоб він допоміг збірній України. Але роблять це з однією метою - залучити бразильську сторону до гри з підвищення його ринкової ціни. Агенти, пов'язані із «Шахтарем», вступають у гру, бразильська Конфедерація теж. Самому клубу більш вигідно, аби футболіста заграли за збірну Бразилії, бо сума трансферу зросте. ФФУ починає домовлятися про «товарняк» з Бразилією і по ходу цього триває історія з Тайсоном. Як не крути, а самі агенти не змогли би все провернути на рівні Бразильської Конфедерації, яка славиться такими «мутними» речами, як загравання гравців за збірну. Часто до збірної Бразилії потрапляють такі кадри, як колишній «динамівський» форвард Андре, котрих ніхто при здоровому глузді там не уявить. Проте збірна Бразилії - це плацдарм до вдалого трансферу гравця.

За кулуарною інформацією, Тайсона планують продавати взимку чи максимум наступного літа. Звичайно, за хороші гроші. Вихід на заміну в матчах відбору ЧС-2018 за Бразилію примножить вартість. Навіть сам виклик у розширений список - це вже щось, навіть без гри у відборах. Трансферна вартість Тайсона зросте набагато більше, ніж якщо він навіть буде грати за збірну України.

Без Краснікова у цій історії не обійшлося. Оскільки він привіз Тайсона в Україну, він же і займався питаннями натуралізації.

Чи є варіант, що Тайсон ще буде в збірній України? Звичайно, є. Такі домовленості - справа ненадійна. Хтось може зіскочити в останній момент. Але цей варіант мізерніший за мізер.