Владислав Шаповал: «Кварцяний залишився задоволений грою проти «Динамо»

Динамо Київ 24 Серпня, 21:43 828
Владислав Шаповал: «Кварцяний залишився задоволений грою проти «Динамо»
Захисник луцької «Волині» у коментарі виданню 1927.kiev.ua розповів про гру з «Динамо», та чому Віталій Кварцяний не з'явився на післяматчевій прес-конференції.

- Як взагалі гра з «Динамо», чим запам'яталась команда суперника?

- «Динамо» дуже сильна команда, яка грає в єврокубках, для нас це була дуже серйозна перевірка на міцність. Дуже зіграна і досвідчена команда.

- Чого не вистачило, щоб зачепитись бодай за нічию у тому матчі?

- Головне, чого нам не вистачило - це досвіду. Все-таки команда у нас молода і має не так багато досвіду виступів у Прем'єр-Лізі.

- Кого відзначите у складі «Динамо»?

- Оскільки я грав більше проти Андрія Ярмоленка, то, напевно, його. Дуже швидкий і технічний гравець. Один з кращих в Україні, якщо не найкращий.

- Віталій Кварцяний навіть не з'явився на післяматчевій прес-конференції, напевно, був незадоволений грою? Що він сказав колективу після матчу?

- Ні, Віталій Володимирович грою і самовіддачею гравців задоволений, начебто. Він не з'явився і в роздягальню після гри, оскільки у нього була якась важлива зустріч у Києві. Але як повідомив наш другий тренер Володимир Петрович, він залишився задоволений і подякував за гру.

- Тепер гра проти «Чорноморця». Суперник виграв два минулих матчі чемпіонату. Чого очікуєте від протистояння з одеситами? Націлені на перемогу?

- Чорноморець - команда, яка грає і показує хороший футбол, особливо небезпечні при стандартах. Звичайно, націлені на перемогу.

- Недавно стало відомо, що «Волинь» погасила борг перед Прем'єр-лігою. Ситуація в клубі налагоджується?

- Дуже добре, що «Волинь» розрахувалася з боргами. Сподіваємося, більше претензій до клубу не буде. Затримки із зарплатою є, але її з часом погашають. Ми вже звикли.

- Яку команда ставить ціль перед собою на цей сезон?

- Набирати максимум очок в кожному матчі. Було б добре потрапити до першої шістки лідерів.


Розмовляв Михайло Корпан.