Ветерани «Динамо» зіграли у Долинській

Динамо Київ 25 Серпня, 14:35 966
Ветерани «Динамо» зіграли у Долинській
23 серпня в місті Долинська Кіровоградської області відбулася футбольна товариська зустріч між командами ветеранів «Долинська» та київського «Динамо» з нагоди 25-ї річниці Незалежності України та відкриття реконструйованого стадіону «Колос».

Команда ветеранів футбольного клубу «Динамо» Київ з радістю відгукнулася на запрошення організаторів дійства. Підопічні Андрія Біби та Володимира Мунтяна прибули в затишне містечко в Кіровоградській області у зірковому складі: Володимир Трошкін, Володимир Веремєєв, Олексій Михайличенко, Анатолій Дем’яненко, Володимир Безсонов, Олег Кузнєцов, Іван Яремчук, Василь Рац, Андрій Несмачний, Всеволод Романенко, Юрій Дмитрулін, Віктор Мороз, Сергій Беженар, Віталій Косовський, Максим Шацьких та Ігор Бєланов.

Вихованцю кіровоградського футболу Володимиру Веремєєву довірили відкрити поєдинок, завдавши перший удар по м’ячу, разом з губернатором Кіровоградщини Сергієм Кузьменком та юним капітаном ДЮСШ «Долинська».

Сам поєдинок вийшов видовищним, команди грали в атакувальний футбол, боролися за кожен м’яч, а глядачі, які вщент заповнили стадіон «Колос», зробили неймовірну атмосферу матчу та забезпечили теплий прийом командам. Вони підтримували як своїх футболістів, так і динамівців, насолоджуючись кожним красивим епізодом за участі зіркових гостей.

Після передачі Івана Яремчука рахунок відкрив один із найкращих бомбардирів в історії «Динамо» Максим Шацьких. Окрасою матчу стала індивідуальна майстерність Ігоря Бєланова, який зробив дубль. Втім, господарі створили декілька гострих моментів і тільки надійна гра Всеволода Романенка дозволила пропустити киянам лише один м’яч – 3:1.

Організатори визнали кращим гравцем матчу володаря «Золотого м’яча» 1986 року Ігоря Бєланова та вручили спеціальний приз.

Далі динамівські ветерани з радістю фотографувалися з жителями Долинська, роздавали автографи та щиро спілкувалися з ними, інформує офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.

Дуже приємним було побачити, що футбол у нашій країні люблять та шанують. Сподіваємось, саме після таких матчів діти почнуть активніше займатися футболом і, можливо, вже незабаром у київському «Динамо» на перших ролях знову будуть вихованці Кіровоградщини – нові Веремєєви, Михайлови, Євтушенки.