У «Зорі» хочуть в суперники «Манчестер Юнайтед»

Футбол України 26 Серпня, 11:00 560
У «Зорі» хочуть в суперники «Манчестер Юнайтед»
Перед жеребкуванням групового раунду Ліги Європи головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб розповів про свої очікування.
«Знаю точно, що ми знаходимося в четвертому кошику. У першому будуть зібрані найбільш сильні клуби - «Манчестер Юнайтед», «Шальке»... У другому - суперники слабші, в третьому - рівнем нижче. Одне можу сказати: для «Зорі» в групі слабких суперників точно не буде.

А якщо врахувати, що наша команда вперше в історії зіграє в груповому раунді, то можна уявити всю серйозність майбутніх баталій. Не тільки я, але і футболісти очікують жеребкування з великим хвилюванням. Хто б не випав - будемо грати. Скажу вам більше: чим авторитетніше клуби - тим краще.

Прочитавши інтерв'ю Саші Караваєва й інших хлопців, дізнався, що, на їхню думку, було б непогано зустрітися з «Манчестер Юнайтед». Я як подумаю, хто стоїть на тренерському містку цього клубу і які гравці були придбані ним в літній період, то розумію: зіграти з ним дійсно буде цікаво.

У цій команді зібрані найсильніші гравці. І якщо наші футболісти так міркують, то я їх тільки підтримую. При цьому хочеться не тільки зіграти з сильними клубами, але і виглядати гідно. Це найголовніше», - цитує Вернидуба «Спорт-Экспресс в Украине».