Сергій Рафаїлов - про результати жеребкування групового етапу Ліги Європи для «Зорі»

Динамо Київ 26 Серпня, 16:54 640
Сергій Рафаїлов - про результати жеребкування групового етапу Ліги Європи для «Зорі»
​Генеральний директор ФК «Зоря» прокоментував жеребкування групового етапу Ліги Європи. Нагадаємо, «Зоря» потрапила в групу А, де зустрінеться з «Манчестер Юнайтед», «Фенербахче» і «Фейєнордом».

«Суперники попалися ті, кого ми хотіли. З самого початку, коли дізналися, що будемо грати в груповому етапі, і президент, і головний тренер, і футболісти хотіли найсильніших суперників.

Так, група дуже серйозна. «Манчестер Юнайтед», «Фенербахче», «Фейєнорд» і «Зоря».
До цього я неодноразово розмовляв і з футболістами, і з тренерами. Ми будемо грати з будь-яким суперником. Хто б нам не попався. Не дивитися на титули. Так, ми зустрінемося з «Манчестер Юнайтед», трансферна вартість футболістів якого оцінюється сотнями мільйонів доларів. Футболісти, на яких моляться вболівальники в багатьох куточках світу.

У мене одне бажання - головне, щоб у хлопців не затремтіли ноги, коли вони побачать цю футбольну супер-машину в особі «Манчестер Юнайтед». Тільки в цьому є страх. Якщо зуміємо вистояти психологічно - тоді нам вдасться зіграти добре проти зірок першої величини. Такий шанс випадає не часто.

На жеребкуванні, яке я відвідав особисто, я вже зустрівся з представниками «Фейєнорда». Зустріч пройшла в дружній атмосфері. Ті ж люди, які працювали раніше в клубі, коли ми зустрічалися з ними в сезоні 2014/15, керують клубом і зараз.
Знаємо, що таке і турецькі клуби, і як вболівають в Туреччині. Підтримка у них дуже серйозна. Їх вплив шуму на наших футболістів можна прирівняти до боїнга при зльоті.

Потрібно показати себе і перевірити в дії. Це хороша група. Будемо готуватися, грати, намагатися показати все найкраще, що вміємо, і сподіваємося скласти конкуренцію цим командам», - цитує Рафаїлова прес-служба «Зорі».