Вернидуб: ​«З такою грою в Манчестері можна буде отримати інфаркт»

Футбол України 26 Серпня, 22:54 678
 Вернидуб: ​«З такою грою в Манчестері можна буде отримати інфаркт»
Головний тренер ​«Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував поразку команди від ​«Дніпра» (0:2) в 6-му турі УПЛ на післяматчевій прес-конференції.
«Дніпро» чудово зіграв сьогодні, повністю закрив нам фланги. Я не достукався до хлопців і в цьому бачу свою провину. Швидкий гол все вирішив. Після цього «Дніпро» став грати від оборони. Другий гол вже на контратаці ні на що не вплинув. Вітаю суперника з перемогою, з заслуженою перемогою. Ну а ми будемо рухатися далі.
Претензії до команди? Гравці сьогодні всю увагу приділили жеребкуванню Ліги Європи. Але якщо ми поїдемо в Манчестер з такою грою, то можна буде інфаркт отримати або повіситися. Бачив по розминці, як ми займаємося, і як «Дніпро» виглядає. Відразу все стало зрозуміло. Чайковському дали завдання грати з Ротанем - і Руслан тут же забиває. Решті треба було додати по ходу матчу, але вони не змогли.
Недооцінка «Дніпра»? Чому ви все говорите про склад «Дніпра»? Він що - поганий? Польовий поганий гравець? Чеберячко поганий? Лучкевич поганий? Ротань? Політило? Кравченко? Де погані? Баланюка в збірну викликають. Навпаки, у вас сильна команда, до того ж, відмінно працює Академія. Згадайте Кучеревського. Не було іноземців тоді в Дніпрі, а були в лідерах за рахунок українських футболістів. Діма Михайленко теж зробить все, щоб Дніпро рухався вперед. Упевнений, що у нього вийде», - сказав Вернидуб.