Михайленко: «Ротань має дуже великий вплив на «Дніпро»

Футбол України 26 Серпня, 23:08 511
Михайленко: «Ротань має дуже великий вплив на «Дніпро»
Виконуючий обов'язки головного тренера «Дніпра» Дмитро Михайленко дав прес-конференцію після матчу 6-го туру української Прем'єр-ліги проти «Зорі» (2:0), наголосивши на важливості для команди капітана Руслана Ротаня.

- Після гри з «Волинню» (5:0) команді важко давалися голи. Чому саме сьогодні прорвало?

- Перший гол був забитий за рахунок індивідуальної майстерності Руслана Ротаня. А потім була контратака. Решту часу з 2-ї по 90-у хвилину ми не завжди добре розпоряджалися моментами, розвивали контратаки. Створювати моменти проти такої хорошої оборони, як у «Зорі», важко.

- Заміна Артема Довбика на Дениса Баланюка давно напрошувалася.

- У Баланюка було пошкодження, тому заміну тримали довго. Плюс у нас не все було зрозуміло з лівим захисником. Тому ризикувати не можна було.

- Ляпас від «Шахтаря» (0:4) пішов на користь?

- Кожна гра - окрема історія. Не будь сьогодні швидкого голу, матч міг скластися по-іншому. У Львові була не зовсім провальна гра, але рахунок виявився карколомним внаслідок індивідуальних помилок. Не буду говорити, хто конкретно помилявся, але сьогодні нам додали досвіду Володимир Адамюк і Ротань. Суперник подав 12 кутових і жодного удару в площину воріт не завдав. Це показник. Якщо помилка в атаці не так кидається в очі, то в обороні призводить до неприємностей.

- Значення Ротаня для команди важко переоцінити?

- Руслан надає дуже високий вплив. Коли такий гравець, особистість є на полі, то це дає всім впевненість. І нам на лаві теж. Його роль не можна недооцінювати. Серйозна фігура в усьому нашому футболі.

- Наскільки серйозна травма у Валерія Лучкевича?

- У нього щось з коліном, поки не можу сказати конкретно. Завтра буде обстеження.

- Який у вас був план на гру?

- На багато що вплинув швидкий гол. А на гру завдання було - позбавити суперника простору, щоб у них не виходили контратаки. Швидкі у «Зорі» фланги і динамічні гравці середини поля, і їм не можна було дозволити розбігтися. А швидкий гол сприяв тому, що повели в рахунку, а ми перекрили зони і змусили грати суперника у невластивий їм футбол. Багатьом українським командам важко дається атакуючий футбол, і Зоря не виняток.

- Андрій Близниченко сьогодні не такий активний, як зазвичай.

- Не став би на ньому акцентувати увагу. Головне, що всі боролися, не поступалися, для нас сьогодні це важливо. Ми хочемо контролювати м'яч, грати в пас, але багато помилок і треба набиратися досвіду. Зараз для багатьох наших футболістів в кар'єрі почався інший життєвий етап. Потрібно звикнути до інтенсивності Прем'єр-ліги.

- З поверненням Ротаня з основи випав Когут. Можливо, ви знайдете йому іншу позицію на полі?

- У нього хороші шанси на потрапляння до складу. Сезон довгий. Ось може випасти Лучкевич. Нам потрібні будуть всі гравці. Ігор робить те, що потрібно: багато рухається, добре бореться. І навіть подивитися з боку на такі ігри, як сьогодні - це корисно, тим більше, він грав до цього постійно. Когута ніхто не скидає з рахунків.