Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 27 Серпня, 22:06 787
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер «Динамо» зустрівся з представниками ЗМІ після поразки від полтавської «Ворскли» (0:2).

- Ми програли по справі. Створили достатньо моментів, проте наша гра в обороні не витримує жодної критики. Ми всі хочемо атакувати та забивати. Я не можу сказати, що ми не створювали моменти. Ми намагалися йти вперед навіть за рахунку 0:1 і 0:2. Проте не думали про оборону, і «Ворскла» могла забити і три, і п’ять голів. Я не збираюся звинувачувати хлопців. Це моя помилка, що я не зміг донести до них, що потрібно серйозно ставитися до будь-якого суперника. «Сталь» пробачила, «Дніпро» пробачив, а «Ворскла» не пробачила. Це мало статися.

Але наші проблеми – не від хорошого життя. Пішли Драгович і Велозу, у нас є достатньо гравців, які пропускають матчі через травми. В порівнянні з минулим сезоном у нас не грало 4-5 футболістів основного складу. У нас немає двадцять чоловік, які стовідсотково замінять травмованих гравців і тих, хто пішов. Ми працюємо з тими, хто є, та намагаємося витиснути з них максимум. Я не збираюся звинувачувати хлопців, винен я.

- Чому такі гравці, як Циганков і Мякушко, вийшовши в одній грі та залишаючи хороше враження, потім пропадають у дублі?

- Я з задоволенням буду використовувати Циганкова, ми на нього сподіваємося. Цей хлопець у минулому сезоні грав один матч, а потім місяць пропускав. У нинішньому сезоні ми планомірно його готуємо. Сподіваюся, він допоможе нам не тільки в чемпіонаті, але і в Лізі чемпіонів.

А стосовно Мякушка я не дуже погоджуюся з вами, тому що ви не бачите його в тренувальному процесі та іграх. Впевнений, що зараз багато хто спитає про Теодорчика та інших гравців, які залишили команду. Я приймаю це рішення не тому, що мені хтось не подобається, а по тренувальному процесу. Ми залишаємо тих, хто краще виглядає, та в кому ми бачимо перспективу. Я бачу тренувальний процес та відповідаю за гру. Сьогодні ми програли, і я в цьому винен. Визнаю всі помилки, але ми маємо йти далі. Зараз ми передивимося гру, хлопці роз’їдуться у збірні. А попереду у нас гра з «Шахтарем» та Ліга чемпіонів. Я відповідаю за гравців, які пішли. Таке рішення я прийняв, тому що бачу, як люди працюють у тренувальному процесі, хто витримує конкуренцію, а хто ні.

- Поясніть емоційність Ярмоленка, який кидав пляшку з водою, бив штангу. Із ним все нормально?

- Все нормально. Спитаєте у Андрія.

- Чи може «Динамо» ставити завдання на вихід із групи у Лізі чемпіонів?

- Ми завжди виходимо грати, якою б не була група. Якби нам дісталася група з «Барселоною» та «Манчестер Сіті», у нас би теж було завдання грати. Сьогодні ми програли, проте попереду дуже важливі матчі, до яких ми будемо готуватися.