Гендиректор «Карпат» розповів, чи зможе Лукас заграти в «Арсеналі»

Футбол України 29 Серпня, 12:37 591
Гендиректор «Карпат» розповів, чи зможе Лукас заграти в «Арсеналі»
Наставник лондонського «Арсеналу» Арсен Венгер підтвердив, що екс-гравець «Карпат» і «Динамо» Лукас Перес найближчим часом підпише контракт із «канонірами».

Генеральний директор «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький в інтерв'ю газеті «Експрес» пригадав, як цей гравець потрапив в Україну і розповів, чому він її покинув.

- Декілька років тому «Карпати» були на зимових тренувальних зборах в Іспанії, - пригадує Юрій Михайлович. - До нас на перегляд прийшла ціла юрба футболістів. І з них усіх ми відібрали одного - Лукаса. Він був молодим, ніде серйозно до цього не грав, але... Нас підкупила його швидкість, техніка, вміння працювати з м'ячем. Ми бачили у ньому потенціал і підписали його. Щоправда, цей свій потенціал в «Карпатах» він не розвинув.

- Чому?

- Лукас - специфічний футболіст. Він не хотів грати в Україні. На нашу команду він дивився лише як на трамплін у Європу. У нього хороший дриблінг, відчуття позиції, пас. Він сам може зробити результат. І якби все це він показував у «Карпатах»? він би дуже допоміг нашому клубу. Але він не хотів грати так, як може. Він постійно скаржився, що не хоче тут грати, скиглив і, врешті-решт, президент прийняв рішення його продати.

- Якщо він перейде в «Арсенал», він там не загубиться?

- Думаю, ні. Якщо партнери гратимуть на нього, а він перебуватиме на звичному для себе вістрі атаки, то в нього все буде гаразд. У нього класне гольове відчуття, він швидкий, динамічний і англійська манери гри йому підходить.