Анатолій Тимощук: «Якщо запропонують ще рік-два пограти - чому ні?»

Футбол України 29 Серпня, 15:43 676
Анатолій Тимощук: «Якщо запропонують ще рік-два пограти - чому ні?»
37-річний півзахисник Анатолій Тимощук поділився своїми планами на майбутнє.

- Пролийте світло на своє майбутнє, адже через два місяці у вас закінчується контракт із «Кайратом»... Вас чекати в тренерському штабі Луческу? Або, може, ще пограєте?

- Я вже отримав тренерську ліцензію А, зараз вчуся на категорію Pro, в лютому повинен закінчити навчання. Є різні задумки... А чим більше варіантів, тим більше болить голова - не знаєш, що вибрати. Є різні шляхи - продовжити кар'єру в якійсь селекційній службі, в агентській області, звичайно, існують і чисто футбольні пропозиції. Вік за спортивними мірками у мене вже серйозний. Але відчуваю себе добре, отримую задоволення від гри. А для мене завжди це було важливо. Ось ми говорили про Китай... Хтось поїхав туди заробляти гроші. Я ніколи не думав, що опинюся в Казахстані, але в першу чергу перейнявся ідеєю.

- А якщо запропонують ще рік-два пограти - погодитеся?

- Скоріше за все, так. Якщо є попит, якщо отримую задоволення і не мучуся - чому ні? Я проробляю на полі великий обсяг роботи, багато бігаю в ході тренувального процесі, але це не в тягар, - сказав Тимощук у коментарі «СЭ».