Герой футбольного дня. Лукас Перес

Світовий футбол 31 Серпня, 09:04 1258
Герой футбольного дня. Лукас Перес
Про трансфер Лукаса Переса до лондонського «Арсеналу».

Лукас Перес в «Карпатах» виглядав непогано, хоча повністю у Львові форвард себе не розкрив. Втім, навіть тієї активності, що йшла від іспанця в футболці львівської команди, вистачило для того, аби отримати підвищення.

Проте головний тренер «Динамо», яким на той час був Олег Блохін, не побачив того, що побачили менеджери київського клубу, які провернули угоду з «Карпатами» щодо оренди іспанця. Блохінові Лукас Перес виявився непросто непотрібним, - іспанця банально ігнорували.

Лукас Перес (Арсенал)

Дана тема вже стала черговим приводом для насмішок над організацією структури київського клубу. Мовляв, ігнорували футболіста, який згодом забив більше п'ятнадцяти голів за сезон в іспанській Прімері, а ще пізніше за 20 мільйонів євро перейшов до «Арсеналу», який на талантах точно розуміється. Але тут каміння кидати варто виключно в город Олега Блохіна – він зі своїм характером погубив перспективи не лише свої (як тренера), а й багатьох футболістів, які могли принести київській команді користь.

За словами Олега Володимировича, Лукас Перес готовим до гри не був. Після підписання угоди, мовляв, іспанець прийшов і, не беручи участі в тренувальному процесі, просив випускати його в основному складі «Динамо». Так було, чи інакше – ми не дізнаємося ніколи. Але ми знаємо напевно, що в Лукаса дійсно непростий характер.Але хіба це дивина? В світі великого футболу живуть футболісти ще й з не такими тарганами в голові. Тут важливо інше. Тренер, яким би авторитетним він не був, не мав права так відверто демонструвати в ситуації з новачком своє «Я». Навіть якщо Лукас Перес не підходив Блохіну як гравець, то використовувати в характеристиці стосунків з підопічним фрази «а хто такий Лукас?», або «Лукасу до мене – як до місяця» - вершина недалекоглядності. Це те, що називають «випендрився». Тут і зараз виглядає, можливо, й ефектно, але в подальшій перспективі безжально псує твою репутацію.

Власне, час все по місцях і розклав. Олег Блохін вже більше двох років не може знайти роботи на тренерській ниві, а Лукас Перес доріс до рівня топ-клубу європейського масштабу. І тепер іспанець міг би сказати «А хто такий Олег Блохін?».