Олексій Андронов: «У Коноплянки є всі шанси застовпити за собою в «Шальке» позицію Беланда»

Футбол України 31 Серпня, 12:45 614
Олексій Андронов: «У Коноплянки є всі шанси застовпити за собою в «Шальке» позицію Беланда»
Євгену Коноплянці буде значно простіше в бундеслізі, ніж в Примері. Плюс, ситуація в «Шальке» налаштовує на те, щоб не засісти там в глибокому запасі.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав відомий російський коментатор телеканалу «Дождь» Олексій Андронов. Він спеціалізується на висвітленні матчів німецької бундесліги.

«За нового тренера в «Севільї» у Коноплянки не було шансів. Сампаолі практикує схему з трьома центральними захисниками і двома гравцями, які закривають фланги. Це не для Євгена, в обороні він, практично, не відпрацьовує.

Стосовно бундесліги. Я не бачу жодних проблем, щоб Коноплянка там заграв. Тим більше, «Шальке» - команда досить авторитетна. Йому, в будь-якому випадку, дуже непросто, оскільки важко пристосуватися після чемпіонату України до тих навантажень, які існують в європейських топ-клубах. Але на користь можуть піти зміни, які зараз охопили клуб. Крім того, що там в черговий раз змінився тренер, також прийшов спортивний директор. Команда сильно перебудовується і, за великим рахунком, флангових гравців атаки там немає зовсім. У першому турі на флангах розташовувалися Шупо-Мотінг з Ді Санто - номінальні форварди, практично, без досвіду гри в півзахисті. І якщо другу частину минулого сезону на фланзі грав Юнес Беланда, то зараз такого гравця там немає. А, значить, у Коноплянки є всі шанси застовпити за собою в «Шальке» цю позицію.

Не треба дивитися на не зовсім вдалі приклади своїх земляків у німецькому чемпіонаті, це різні історії. Той самий Кравець не мав можливості нормально розкритися в «Штутгарті»: команда йшла на виліт, там все горіло, і в нього не було шансів стати рятівником. Федецькому теж непросто розпочинати в «Дармштадті», який буде боротися за виживання, ще й в його віці. Коноплянка значно молодший, плюс він вже спробував на собі, що таке європейський футбол. А, значить, йому простіше буде пройти акліматизацію», - вважає Андронов.

Євген САВЧУК