Збірна U-17 боротиметься за п’яте місце на «Кубку Сіренки» у Польщі

Збірна України 31 Серпня, 12:47 661
Збірна U-17 боротиметься за п’яте місце на «Кубку Сіренки» у Польщі | 19-27
Юнацька збірна України U-17 програла свій перший матч на міжнародному товариському турнірі у Польщі «Кубок Сірнеки». Українці поступилися одноліткам з Румунії з рахунком 1:2.

Румунам вдалося вдало зіграти протягом усього першого тайму, де саме вони домінували, що вилилось у підсумку в два м’ячі в ворота Віктора Бабічина: на 21-й хвилині забив Антоніо Сефер, а на 43-й – відзначився Космін Тукалюк.

Україна намагалася відігратися у другій половині зустрічі, підопічним Сергія Попова інколи бракувало вдачі: одного разу м’яч попав у стійку воріт Румунії, іншого разу – його вибили з лінії воріт. Забити нашим хлопцям вдалося лише один раз: на 50-й хвилині свій шанс реалізував Георгій Цитаїшвілі.

Згідно регламенту «Кубка Сіренки», «синьо-жовті» після програшу зможуть боротися лише за п’яте місце. Для цього українцям 1 вересня потрібно перемагати команду з Північної Ірландії, а 3 вересня – представника іншої групи (суперника буде визначено за результатами матчів другого туру).

Україна U-17 — Румунія U-17 — 1:2

Голи: Цитаїшвілі (50) — Сефер (21), Тукалюк (43)

Україна U-17: Бабічин – Дмитрук, Мельник, Снурніцин, Городенко (Малишкін, 41), Харжевський, Ващишин (Холод, 50), Граматік (Волошин, 55), Цитаїшвілі, Ісаєнко, Супряга