Юрій Мороз: «Динамо» потрібно вийти з групи та пройти якомога далі»

Динамо Київ 31 Серпня, 14:14 787
Юрій Мороз: «Динамо» потрібно вийти з групи та пройти якомога далі»
Старший тренер «Динамо» U-19 поділився враженнями від суперників у Юнацькій Лізі чемпіонів і розповів про користь турніру для команди.

«І «Наполі», і «Бенфіка», і «Бешикташ» - сильні команди, на провідних ролях у своїх чемпіонатах. Скажу коротко: суперники в групі підібралися рівні та сильні. Всі три команди різні за своїм стилем ведення гри. Португальці і турки технічні, італійці завжди тактично підковані.

Спеціально зараз не будемо переглядати. Ми будемо через інтернет отримувати потрібну інформацію, через комп'ютерні програми. Будемо дивитися на їх клубних сайтах, на сайтах чемпіонатів, тобто, пошукаємо інформацію, яка нам стане в нагоді. Ну і, звичайно, коли турнір стартує, то будемо більше уваги приділяти матчам противників між собою. Ось, поки ми з «Наполі» гратимемо, «Бенфіка» з «Бешикташем» зустрінуться, тут вже буде у нас інформації буде з головою.

Які завдання можуть ставитися в київському «Динамо»? Зрозуміло, в кожній грі перемога, постаратися пройти не тільки групу, а чим далі, тим краще. Думаю, хлопцям і самим хочеться подовше затриматися в юнацькій Лізі чемпіонів.

Крім результату є й інша мета, не менш важлива. Це, звичайно, подивитися в справі рівень підготовки наших гравців, в першу чергу, потенційних кандидатів для дубля і першої команди. Визначити перспективних гравців, на яких в майбутньому зможуть робити ставку в основі», - цитує Мороза goldtalant.com.ua.