Як українська молодіжка готується до матчу з Францією

Збірна України 1 Вересня, 12:34 555
Як українська молодіжка готується до матчу з Францією
Гравці молодіжної збірної України розповіли про підготовку до матчу проти однолітків із Франції.
Владислав Кабаєв: «Такі збори завжди позитивно впливають на нас. Ми зібралися ще тиждень тому, зіграли з «Динамо». З гарним настроєм підходимо до гри, налаштовуємося на позитивний результат. Французи дуже добре підготовлені фізично, пресингують добре. Будемо намагатися не давати їм цього робити, контролювати м'яч. За рахунок характеру будемо намагатися виграти цю гру. Думаю, що у нас все вийде».
Олександр Сваток: «Вже розібрали сильні сторони французів, вони дуже сильні в єдиноборствах, в грі один в один, в них індивідуально сильні футболісти. Буде цікаво на фоні такої команди перевірити свої сили».
Олексій Гуцуляк: «Кожному футболісту приємно отримувати виклик в збірну України, тим більше коли ти наймолодший в цій збірній. Приємно, зустрітися з хлопцями, поговорити, адже я ще іспанської мови добре не знаю, тому там важко з кимось знайти спільну мову. Потихеньку буду вивчати мову, думаю, що все буде добре. В Іспанії довелося співати - це в них традиція, коли приходить новачок. В Іспанії працюють над собою, там кожен професіонал. Там немає такого, що тебе змушують робити щось, вони самі знають, що треба робити, вони професіонали».