Олександр Гладкий: «Перед матчем з «Шахтарем» потрібно відкинути все особисте»

Динамо Київ 1 Вересня, 12:41 581
Олександр Гладкий: «Перед матчем з «Шахтарем» потрібно відкинути все особисте»
Нападник київського «Динамо» Олександр Гладкий розповів, як команда пережила поразку від полтавської «Ворскли» і поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку з «Шахтарем».

- Вихідні у нас вже закінчилися, вчора ввечері було перше тренування, правда, без збірників. На зборі дізнаємося графік роботи на найближчі дні, чим будемо зайняті. Всі, хто не роз'їхався в збірні, будуть тренуватися.

- Чи вдалося після матчу з «Ворсклою» морально відпочити і переключитися?

- Перші два дні було важко, залишився неприємний осад, тому що при всій повазі до «Ворскли», ми самі винні в тому, що програли і втратили очки. У цьому є і моя вина, особливо моя. Треба добре обміркувати, що сталося, проаналізувати допущені помилки і не опускати руки, а навпаки, продовжувати працювати далі, щоб за час, що залишився, виправити недоліки нашої гри. Зараз у нас починається дуже важкий графік - після паузи відразу ж матч з «Шахтарем», потім Ліга чемпіонів. До цього потрібно серйозно підготуватися і морально, і фізично.

- На Ваш погляд, в матчі з «Ворсклою» головну роль зіграв перший пропущений м'яч?

- Ні, скоріше, не реалізація моментів. Лише за перші 10 хвилин гри у нас було, як мінімум, чотири можливості забити, масу хороших моментів створили і в другому таймі. Особисто у мене були божевільні шанси. Тож, повторюся, у невдалому результаті - тільки наша вина, більше ніхто не винен і невезіння ні до чого. Просто потрібно розібратися всім разом, проаналізувати, що сталося, щоб надалі виключити подібні промахи. Так, «Ворскла» непогано зіграла, забила два м'ячі, але, якби ми використали хоча б половину своїх можливостей, точно б виграли.

- Наступна у команди гра із «Шахтарем». Для Вас цей матч, напевно, буде особливим?

- Звичайно, і не лише для мене - це ж українське «дербі»! Буде дуже принципова гра, тим більше, що ми зараз відстаємо на три очки. Потрібно дуже серйозно підготуватися, відкинути всі особисті моменти, думати тільки про команду і командний результат, — сказав футболіст в інтерв'ю офіційному сайту ФК «Динамо» Київ.