Андрій Стеценко: «Севілья» виплатить «Дніпру» 15% від суми трансферу Коноплянки в інший клуб»

Футбол України 1 Вересня, 17:18 559
Андрій Стеценко: «Севілья» виплатить «Дніпру» 15% від суми трансферу Коноплянки в інший клуб»
Генеральний директор «Дніпра» розповів про свої враження від переходу Євгена Коноплянки в «Шальке», а також можливий бонус, який передбачений угодою між українським клубом і «Севільєю».

«Чи здивувався я переходу Коноплянки в «Шальке»? Розумієте, з одного боку я здивувався, з іншого - не дуже. Знаючи Женю протягом досить тривалого часу, я прекрасно розумію, наскільки він амбітний футболіст і молода людина. Я не дуже добре знаю і розумію, які саме чинники завадили йому заграти в «Севільї», оскільки не сильно обізнаний в підводних нюансах цієї ситуації.

Зізнаюся, був упевнений, що він буде продовжувати домагатися місця в основному складі іспанського клубу. Але його перехід в «Шальке» дозволяє мені думати про те, що там швидше за все виникла якась ситуація, не пов'язана з футбольними моментами.

Женя сам каже, що він хоче грати у футбол і, йдучи в оренду в «Шальке», сподівається отримувати більшу ігрову практику. Подивимося, як у нього складеться там. Тому, повертаючись до вашого запитання, скажу, що здивований цим переходом 50 на 50. З одного боку, я не дуже розумію навіщо він йшов з «Севільї», з огляду на його футбольні амбіції, які він виявляв йдучи в іспанську команду з «Дніпра». А з іншого боку, я розумію його як футболіста, який не хоче сидіти на лавці і прагнути отримувати ігрову практику і більшу кількість ігрового часу.

Про причини свого відходу з «Севільї» найкраще розповість сам Женя. А що стосується мене, то я повторюся і скажу: для мене з одного боку це несподівано, а з іншого - розумію, що це, швидше за все, був вимушений крок. Але яка ситуація всередині насправді, мені складно судити.

Чи отримає «Дніпро» 40% від перепродажу Коноплянки? Це не правда. Абсолютна неправда. Це все домисли уболівальників, журналістів. Я скажу вам чітко: «Севілья» виплатить «Дніпру» 15% від перепродажу Жені в інший клуб. Це чітко прописано в його трансферному контракті. Все інше, що пишуть - вигадка журналістів», - розповів Стеценко в інтерв'ю MatchDay.