Коноплянка попрощався з «Севільєю»

Футбол України 2 Вересня, 15:23 670
Коноплянка попрощався з «Севільєю»
Український хавбек написав емоційного листа вболівальникам «Севільї» після переходу до «Шальке».

«Одного року достатньо, щоб зрозуміти, що «Севілья» - це клуб, який сильно відрізняється від інших. Магія «Санчес Пісхуан», люди з клубу і вболівальники зроблять так, що будь-який гравець, який надів футболку «Севільї», запам'ятає цей період у своєму житті назавжди.

Це абсолютно нормально, що футболіст, який прибув із України в Севілью, буде мати проблеми з адаптацією в новому місті. Інша мова, інші звичаї... Але завдяки чудовим людям, з якими я мав честь познайомитися, мені вдалося повністю насолодитися містом і клубом з першого дня мого перебування в ньому.

Хочу подякувати керівництву і всім іншим членам клубу за те, що завжди допомагали мені, і завжди розраховували на мене. Ви дали мені все те, чого потребує професійний футболіст.

Також хочу особливо згадати моїх товаришів. Минулий сезон, не дивлячись на те, що ми упустили можливість підняти кілька кубків над головою, вийшов шикарним. Перемога в Лізі Європи назавжди залишиться зі мною. Ми працювали всі разом, щоб подарувати радість уболівальникам, подібних до яких немає ніде.

Я дуже сильно насолодився життям в Севільї. Логічно, що мені хотілося б дати вам більше, але я зробив все, що було в моїх силах. Тепер наші шляхи розходяться, але ніхто не знає, коли вони знову перетнуться. Спасибі за все!» - йдеться у листі Коноплянки, опублікованому на офіційному сайті «Севільї».