Андрій Стеценко: «Працюємо над тим, щоб убезпечити себе від боротьби за виживання»

Футбол України 3 Вересня, 21:15 835
Андрій Стеценко: «Працюємо над тим, щоб убезпечити себе від боротьби за виживання»
Генеральний директор «Дніпра» Андрій Стеценко у відвертому інтерв'ю MatchDay висловив свою думку про те, на що здатна дніпровська команда в цьому сезоні.
«Я вам скажу так. Якщо ситуація не буде погіршуватися, маю на увазі економічну і фінансову аспекти, то та команда, яку ми маємо на даний момент, здатна як мінімум зайняти місце в першій шістці. Тобто спочатку вийти до першої шістки, а потім вже як вийде. Це як мінімум. А як максимум, навесні, коли футболісти наберуться досвіду, думаю, що можна буде навіть поборотися за медалі чемпіонату. Знову ж таки, може, взимку для нас відкриється трансферний ринок, і якісь нові футболісти зможуть влитися в наш колектив. Боротьба за медалі - це, звичайно, більш віддалена перспектива. Зараз ми в основному працюємо над тим, щоб ті футболісти, які у нас є, завоювали місце в першій шістці для того, щоб убезпечити себе від боротьби за виживання. Тому що боротьба за виживання завжди складна і тягне за собою ряд труднощів і неприємних моментів.
Вважаю, що нам цілком під силу досягти того, про що я тільки що сказав. Ті ігри, які ми провели, показали, що наша оновлена команда здатна боротися з будь-яким суперником. Я не беру матч з «Шахтарем», коли ми поступилися з розгромним рахунком. Тому що тут, швидше за все, позначився морально-психологічний фактор. Всі чотири голи, які ми пропустили в цьому матчі, були забиті за рахунок індивідуальних помилок наших футболістів, мабуть, тому що вони не впоралися з певним хвилюванням. З тієї ж «Зорею» був зовсім інший матч. Розумію, що «Зоря» і «Шахтар» - команди трошки різного рівня, але тим не менше. З кожним матчем хлопці будуть набиратися досвіду і ці помилки будуть йти. Думаю, що все буде нормально», - зазначив Стеценко.