Ветерани збірної України провели гала-матч у Шепетівці

Динамо Київ 4 Вересня, 18:30 981
Ветерани збірної України провели гала-матч у Шепетівці
​У першій половині 90-их років минулого століття команда «Темп» із Шепетівки провела три сезони у вищій лізі чемпіонату України.

Тоді самобутній колектив під керівництвом тренера Леоніда Ткаченка кинув виклик грандам, посівши дев'яте місце в чемпіонаті й вийшовши до чвертьфіналу національного кубка. «Динамо» двічі грало в Шепетівці й двічі задовольнялася важкими мінімальними перемогами 0:1.

З тих славетних часів на центральному стадіоні Шепетівки «Локомотив» мало що змінилося. Про колишні часи нагадує лише стенд із фотографіями, матчі ж місцевої аматорської команди збирають нечисленну публіку. Довгоочікуване свято місцевим шанувальникам футболу подарувала Національна збірна України серед ветеранів, яка приїхала зіграти виставковий матч із ветеранами «Темпа». Як і попередні зустрічі, нинішня пройшла під егідою підтримки української армії в Зоні АТО.

Основу ветеранської збірної України склали екс-динамівці. Під оплески глядачів на зелене поле вийшли Анатолій Дем'яненко, Володимир Лозинський, Іван Яремчук, Віктор Мороз, Артем Яшкін, Сергій Коновалов, Всеволод Романенко, Віталій Самойлов, Андрій Оксимець, Олександр Венглинський та інші відомі гравці минулих років. Шанувальники футболу побачили безліч небезпечних моментів та дев'ять забитих м'ячів. У «жовто-синьої» дружини по два рази відзначилися Едуард Цихмейструк та Олег Собуцький (куратор ветеранської збірної в системі ФФУ), по одному разу Сергій Нагорняк та Артем Яшкін, встановивши остаточний рахунок 6:3.Неймовірно дружня атмосфера була цього вечора на стадіоні. Між знаменитими футболістами та вболівальниками не було ніякої дистанції, після фінального свистка ще близько години «зірки» не залишали поле, терпляче роздаючи автографи та фотографуючись. Сергій Коновалов згадав, як навесні 1995 року він у складі «Динамо» Київ приїжджав до Шепетівки, й лише завдяки голу наприкінці зустрічі від Сергія Беженара столичний клуб спромігся домогтися перемоги. «І зараз перед очима та атмосфера, коли за «Темп» вболівала вся Шепетівка, вся Хмельницька область. Дуже важко було тут грати, набирати очки. Можу лише побажати, щоб колись професійний футбол повернувся до міста, в якому так багато вболівальників», - розповів Коновалов.Були на матчі й Герої нашого часу - учасники АТО та військовослужбовці. Їм було презентовано футбольний м'яч із автографами, зроблена загальна фотографія. «Це їхнє свято, людей, які захищають нас та нашу країну, - зазначив куратор ветеранської збірної Олег Собуцький. - Куди б не приїжджала наша команда, всюди зустрічаємося з військовими, приділяємо їм увагу й дякуємо за службу Батьківщині. Зараз у країні такий час, такі розставлені пріоритети», — повідомляє офіційний сайт київського «Динамо».

* фото В.Раснер