Ігор Кутепов: «Ціную те, що Шевченко бере на себе всю відповідальність»

Збірна України 5 Вересня, 19:12 879
Ігор Кутепов: «Ціную те, що Шевченко бере на себе всю відповідальність»
Колишній воротар «Металіста» та збірної України поділився своїми думками напередодні матчу проти Ісландії

- Як вам стиль поведінки Андрія Шевченка у статусі головного тренера збірної?

- Мені імпонує те, як Шевченко поводиться у ранзі головного тренера збірної. Він виглядає солідним і про все говорить переконливо. Найбільше ціную те, що Андрій Миколайович заявляє про готовність взяти на себе усю відповідальність за майбутні результати команди.

- Чи погоджуєтеся, що зірковий футболіст прийняв команду у її важкий період?

- Так, це безперечно. Наші збірники у пригніченому стані, бо ганебно виступили на Євро-2016. Є проблеми у взаєминах деяких футболістів. Сподіваюсь, що авторитет Андрія дозволить йому щиро примирити Ярмоленка та Степаненка. До того ж, перший матч ми проведемо за порожніх трибун. В України дуже складна група. Тому Шева ризикнув, погодившись прийняти збірну.

- Цей факт на руку молодому тренеру?

- Ні, Шевченко уже дав зрозуміти, що його не варто шкодувати. Не думаю, що він підготував собі аргументи на випадок поразок. Певен, що Шевченко очолив збірну із вірою, що йому все вдасться. Інакше він не перетягував би з «Мілана» фахових помічників. Андрій не один у полі воїн. У нього солідна тренерська команда.

- Які найбільші кадрові побоювання?

- Знаю, що є проблеми на флангах. Шевчука замінить Соболь. Фактично, є слабинки у кожній лінії. І це ми побачили під час Євро-2016, коли солідно виглядав лише воротар Андрій Пятов. Я вірю в те, що найкращий футболіст України за останні десятиліття стане хорошим тренером. Навіть якщо він програє Ісландії, то нічого страшного не станеться. Головне, що Шевченко має програму розвитку збірної України. Він щиро вірить, що змінить український футбол. На жаль, не все залежить тільки від Шевченка. Змінитися мають також ті люди, які володіють футбольними клубами.