Олександр Яценко: «Помітно, що Шевченко сильно переживає перед своїм першим матчем»

Збірна України 5 Вересня, 19:42 803
Олександр Яценко: «Помітно, що Шевченко сильно переживає перед своїм першим матчем»
Екс-гравець «Динамо» і збірної України Олександр Яценко поділився думкою про перший матч збірної з Андрієм Шевченком на чолі, розповів про роботу під тиском і необхідності підтримати нашу команду.
«Зараз вся футбольна громадськість, і я не виняток, живемо надією того, що тренерський штаб Андрія Шевченка зуміє домогтися результату, і ми побачимо нашу команду на ЧС-2018. Зрозуміло, що футбол досить непередбачувана гра, можна говорити про що завгодно. Ми чекаємо в понеділок тільки перемоги від нашої команди. Всі знають можливості збірної Ісландії. Перш за все, ця команда сильна духом. Тому нам буде непросто. Але статистика річ вперта і ми прекрасно знаємо, як грає команда відразу після зміни тренера. Подібні струси зазвичай сприятливо впливають на клімат всередині команди, всі заряджені максимально. Це теж має допомогти емоційно.

Зрозуміло, що всім хочеться почати з перемоги. Надалі будемо дивитися, як новий тренерський штаб буде будувати гру збірної. Зараз ми можемо тільки припускати, на чому зроблять акценти, хто в якій формі знаходиться. Зрозуміло, що ми чекаємо успішного старту національної збірної.

Шевченко починає під тиском громадськості? Будь-який тренер, хто очолює топ-клуб або національну збірну, буде під тиском. Це дуже складний момент, тут потрібно знаходити золоту середину в комунікації з ЗМІ, громадськістю і командою. Робота тренера - це не тільки тренувальний процес і розробка тактики на той чи інший матч. Це складний процес і Андрій Миколайович, мені здається, зараз на правильному шляху. У всякому разі, в плані спілкування з пресою, коли він зустрівся з керівниками провідних ЗМІ, витриманих і кваліфікованих відповідей на прес-конференціях, відкритого тренування на НСК «Олімпійський», яке мала великий резонанс серед суспільства, ми бачимо великий прогрес. Помітно, що Шевченко сильно переживає перед своїм першим матчем. Тому вся країна повинна об'єднатися навколо збірної, підтримати нашу команду. Ми повинні стати справжнім 12-м гравцем, це повинно відчуватися у всьому», - підкреслив Олександр Яценко в інтерв'ю dynamo.kiev.ua.