Олександр Кучер: «Хотіли перемогти, але не вийшло»

Збірна України 6 Вересня, 01:05 651
Олександр Кучер: «Хотіли перемогти, але не вийшло»
Капітан збірної України поділився думкою про гру із Ісландією (1:1).

- Дуже не простий вийшов матч. Пропустили швидкий гол. Добре, що не опустили рук і грали далі в той футбол, якого вимагав тренер. Забили, могли забивати більше, але не вийшло. Було видно, що хлопці хотіли сьогодні перемогти, подарувати Андрію Миколайовичу три очки, але не вийшло. Будемо робити це у наступній грі.

- Що означала для вас сьогодні капітанська пов'язка у збірній?

- Це відповідальність. Потрібно було вести команду за собою та підказувати, щоб перемагати, але на жаль не вийшло. Надіюся, у наступному матчі переможемо.

- Дуже багато сьогодні було обрізок..

- Команда перебудовується. Багато нового, швидкі короткі передачі, тож не без обрізок. Проте, гадаю, в нас сьогодні трохи виходило дещо на футбольному полі.

- Коноплянку не били після матчу?

- Ні звичайно! Нічого страшного в цьому немає. Кожен може помилитися. Це лотерея. Не забив сьогодні - заб'є у наступній грі.

- Як настрій?

- Хотілося перемоги, три очка і ми могли це зробити, але суперник у нас був не простий. Всі добре знають, що ісландці грають у силовий футбол, ведуть боротьбу за кожен м'яч. Не дали їм використати сильні сторони - стандарти, аути, кутові. Помилилися тільки на початку.

- Зінченко та Коваленко у старті не стало сюрпризом?

- Та чому. Ми награвали на тренуваннях різні схеми і сюрпризу тут ніякого не було. Всі розуміють, що у нас велика група гравців і може бути ротація у кожному матчі.

- Хлопці впорались із завданням?

- Цього не знаю. Є тренера, які дадуть відповідь на це питання.

- Захист сьогодні був донецького «Шахтаря». Можливо десь було легше?

- В збірній немає «Шахтаря», чи київського «Динамо». Є одна команда, яка старається виконувати поставлені завдання. У моменті із пропущеним м'ячем помилилися усі позиційно. Також було присутнє невезіння. Але нічого страшного. Будемо працювати і йти до того, щоб у нас виходив хороший футбол.

- В п'ятницю дербі. Можливо на нього сил не буде?

- Чого ж не буде? До п'ятниці ще далеко. Відновитися встигнемо.