Дмитро Селюк: «Раніше українські футболісти не хотіли їхати в інші країни, а зараз вони їдуть грати в Молдову»

Футбол України 6 Вересня, 14:02 811
Дмитро Селюк: «Раніше українські футболісти не хотіли їхати в інші країни, а зараз вони їдуть грати в Молдову»
Відомий футбольний агент Дмитро Селюк — про перспективи української збірної та ситуацію в українському чемпіонаті.
«Я впевнений, що збірна України вийде з цієї групи і буде брати участь на Чемпіонаті світу-2018 в Росії. З цього приводу у мене немає ніяких сумнівів. Хотілося б відзначити, що, на жаль, збірна України в більшості своїй буде складатися з гравців «Шахтаря» і «Динамо», оскільки чемпіонат України семимильними кроками йде вниз. Шевченкj - молодий тренер і він мотивований показати себе. Те ж відноситься і до футболістів».

«На сьогоднішній день дуже мало гравців і команд, звідки можна вибрати гравців для збірної України. Безумовно, що і для тренера Шевченка це буде зробити дуже складно. З іншого боку вибирати потрібно з «Динамо» і «Шахтаря», а вони виступають в єврокубках і там є реальний опір цим командам, а в Україні не залишилося клубів, які можуть дати їм бій».

«Збірна Ісландії грає дуже добре і вони завжди дуже добре мотивовані. У них, можливо, недостатньо класу, але їх переповнює бажання і є хороша атакувальна лінія. Але в «Динамо» і «Шахтарі» є хороші виконавці».

«За результат питати будуть з Шевченка, а потрібно організувати сам чемпіонат України більш гідно, приймати якісь рішення. Я дивлюся на це з боку і мене пригнічує, що немає ніяких рішень. Зрозуміло, що економічний спад в країні, важко платити зарплати, але Федерація футболу України, що для цього робить?».

«Завжди говорили про іноземців в українському футболі, виступали за ліміт, щоб українські клуби не заповнювали іноземці. Зараз грають одні українці. Рівень футболістів став вище? Навпаки, став ще гірше. Раніше українські футболісти не хотіли їхати в інші країни, а зараз вони їдуть грати в Молдову. Уявляєте, до якого ступеня скотився рівень українських футболістів. В Іспанії, Ізраїлі, Словаччині, Казахстані можна заробити ще більше, але їх туди не беруть. Справа не в заробітних платах», — сказав Селюк radio.vesti-ukr.com.