Андрій Воронін: «Від Коваленка і Зінченка ще рано очікувати того, чого багато хто чекає»

Збірна України 6 Вересня, 19:07 542
Андрій Воронін: «Від Коваленка і Зінченка ще рано очікувати того, чого багато хто чекає»
Колишній нападник збірної України Андрій Воронін в інтерв'ю XSPORT прокоментував нічию «синьо-жовтих» у матчі з Ісландією.

- Як Ви вважаєте, нічия в матчі Україна - Ісландія - закономірний результат?

- Якщо брати гру в цілому і те пенальті, яке в кінці гри збірна не реалізувала, то збірна України була ближче до перемоги, ніж Ісландія.

- Вас здивувала схема без нападників?

- Так, трохи здивувала. Але тренерському штабу видніше. Я читав інтерв'ю Андрія (Шевченка - прим. ред.), чому він прийняв таке рішення.

- Зараз в Україні немає сильних форвардів?

- Мені складно говорити, є вони чи ні. Але я знаю, що на лавці сидів Зозуля, який відіграв весь минулий відбірковий цикл, і Селезньов, який в минулому сезоні досить багато забивав. Потім, правда, перейшов в «Кубань», там у нього були свої проблеми. Потім знову повернувся в Україну. Нападники є, але вони зараз знаходяться не в оптимальній формі і не мають ігрової практики в клубах.

- Як Ви вважаєте, може, в такому випадку, було б логічніше залишити в збірній Баланюка, який має стабільну ігрову практику в «Дніпрі...

- Мені важко сказати, тому що у мене немає можливості стежити за всіма матчами і за всіма гравцями чемпіонату України. Але я ще раз повторюся, на цьому зборі було близько 33-ох футболістів. І тренерський штаб, головний тренер прийняли таке рішення. Напевно, він знає більше, ніж ми.

- Раніше Ви досить активно критикували Олександра Зінченка. Як він вам в матчі з Ісландією?

- Мені взагалі не дуже сподобалася не те, щоб гра в атаку... Не вистачало загострення. Особливо це було помітно в першому таймі. У другому таймі у Ярмоленка було пару хороших моментів, коли він відтягував на себе гравця, і, коли пенальті заробили, він здорово віддав пас. Але мало гостроти виходило від того ж Зінченка, від того ж Коваленка. Я повторюся, це молоді хлопці. Вони зараз на таких головних ролях у збірній України. Всі на них сподіваються, чекають чогось надприродного. Можливо я не правий, але мені здається, що від Коваленка і Зінченка ще рано очікувати того, чого багато хто чекає. Потрібно дати хлопцям час, нехай грають і набираються досвіду.

- Артем Франков в своєму інтерв'ю сказав, що нинішній Коноплянка ніяк не вписується в нову збірну України. Що скажете з цього приводу?

- Я не зовсім розумію, що значить «нинішній» або «не нинішній». Коноплянка такий же, як він і був, просто, на сьогоднішній момент, у нього були якісь проблеми в клубі або з клубом, або з тренером - я не знаю. До того ж, він зараз займався переходом. Він їхав зі збірною, підписував контракт з «Шальке». Це, однозначно, позначається на його грі. Так, від нього не було тієї гостроти, яка була рік тому. Щось виходило, щось не виходило, але раніше Коноплянка грав набагато гостріше, набагато небезпечніше. Сьогодні-завтра він вже повинен приїхати в Німеччину. Там він отримав новий виклик. Подивимося, як він себе там проявить.