Річард Сбарджа: «Ми отримали гарний досвід гри проти такої сильної команди як Україна»

Збірна України 6 Вересня, 23:01 647
Річард Сбарджа: «Ми отримали гарний досвід гри проти такої сильної команди як Україна»
Головний тренер молодіжної збірної Шотландії поділився враженнями після гри проти України.

Збірна України дуже хороша команда, в першу чергу прекрасно фізично підготовлена. У першому таймі нам було складно, ми втратили контроль над грою, пропустили швидкий гол і наш план на гру було зруйновано. Тому і маємо такий невтішний результат.

- Чи засмучені ви після такої поразки?

- Насправді, мета молодіжного футболу - розвиватись від матчу до матчу, тому в цьому сенсі я не дуже засмучений зараз. Як я і казав, ми грали проти дуже сильної команди. Перед грою з Україною ми втратили відразу сім гравців, які грали проти Мальти, тому ми сьогодні грали більш молодим складом, багато хлопців отримали свій перший досвід гри на такому рівні. Звичайно, що ми розчаровані, адже пропускати чотири голи завжди неприємно, але були і позитивні моменти, коли ми володіли перевагою. Також у ворота збірної України мав бути призначений пенальті, але його не поставили. Гра вийшла дуже складною, але ми отримали гарний досвід гри проти такої сильної команди як Україна.

- Ви очікували, що буде така гра проти збірної України?

- Звичайно, що ми очікували, що буде дуже складно. Нам з Україною було важко грати вдома, коли ми зіграли 2:2, тоді Україна відігралась на останніх хвилинах. Україна має відмінних форвардів, які приймають вірні рішення в тих ситуаціях коли потрібно забивати гол. Саме тому їм і посміхнулась сьогодні удача.

- Кого з гравців збірної України ви могли б виділити?

- Це десятий номер - Бека Вачиберадзе. Дуже розумний футболіст, який має високу швидкість і прекрасно грає один на один. У першому таймі ми намагались його опікати, але у нас цього не вийшло, ми так і не змогли його стримати і він дуже сильно допоміг своїй команді. Коли ми готувались до цієї зустрічі, то я дивився нарізку моментів матчу України та Франції, тому я розумів, з ким нам прийдеться грати. Було видно, що Україна швидка та технічна команда, але якщо подивитись на рахунок на табло, нам так і не вдалось зробити вірні висновки.