Герой футбольного дня. Валерій Лучкевич

Футбол України 7 Вересня, 10:14 787
Герой футбольного дня. Валерій Лучкевич
Валерій Лучкевич пропустить через травму три місяці.

«Дніпро», схоже, знову накриває хвиля організаційних проблем. Принаймні, джерела, наближені до клубу, повідомляють, що існує великий ризик виникнення страйку працівників структури через невиплату заробітної платні.

І це в час, коли, здавалося б, лише розпочався період підйому після тривалого періоду спустошення. Дійсно, «Дніпро» багато що і багато кого втратив, але найголовніше, - зберіг самобутність. Дмитро Михайленко окреслив контури тієї команди, яка може конкурувати нехай не за найвищі позиції, але за місце в п'ятірці – точно. І одним з двигунів цього колективу мав би стати Валерій Лучкевич.

Молодий захисник / півзахисник продуктивно провів позаминулий сезон, після чого втратив місце в стартовій обоймі. Але нині, коли кадровий потенціал «Дніпра» суттєво збіднів, Валерій виглядає персоною практично незамінною. Його загартованість великою грою, його вміння зіграти як в захисті, так і в півзахисті, його працелюбність ставали частиною того плацдарму, на якому Дмитро Михайленко збирався розвивати команду. Втім, плани зруйнувалися форс-мажором. Валерій Лучкевич отримав травму і вилетів до кінця поточного року.

Валерий Лучкевич (Днепр)

Спочатку прогнози були не настільки невтішними. Валерія Лучкевича замінили наприкінці першого тайму матчу з «Зорею», а згодом стало відомо, що гравцеві необхідна операція. Півтора місяці – першочерговий «вирок». Втім, вже після хірургічного втручання, проведеного в Німеччині, стало відомо, що травма більш складна і Валерію доведеться відновлюватися близько трьох місяців. А це – хрест на перспективах повернутися на поле в 2016-му році.

Що ж, важкий період для молодого гравця. Але подібне – то невід'ємна складова футболу, яку потрібно приймати з мужністю. Головне, відновитися повністю, не давши шансів «болячці» на рецидив.