Артем Мілевський: «В Україні ніхто більше не хоче бачити Мілевського в своїх рядах»

Футбол України 7 Вересня, 12:59 900
Артем Мілевський: «В Україні ніхто більше не хоче бачити Мілевського в своїх рядах»
Артем Мілевський розповів про свій перехід в «Тосно», бажання зіграти за збірну України і своє майбутнє після завершення кар'єри

- Тренер «Тосно» - колишній гравець збірної України Дмитро Парфьонов. Це він запросив Вас в команду або варіант виник іншим шляхом?

- Взагалі спочатку був знайомий з генеральним директором Матюшенко, ми познайомилися ще в Мінську. А безпосередньо трансфером займався мій менеджер Олександр Панков, йому допомагав Віталій Ледєнєв. Саша сказав, що є ось такий варіант, не хотів би я пограти? В принципі, посиділи і підписали.

- Чому вибрали саме «Тосно»? Чи були інші варіанти?

- «Тосно» має перспективи пограти на найвищому рівні. Стоїть завдання вийти в Прем'єр-лігу в наступному сезоні. Це дуже цікаво. У мене буде мотивація, щоб в наступному році зіграти з такими командами, як «Зеніт», ЦСКА, «Локомотив», «Спартак», «Краснодар».

- Як Ви ставитеся до критики, яка полилася на Вашу адресу за переїзд до Росії?

- Скажу так: я ніколи не цікавився політикою, у мене немає жодного знайомого з цієї сфери. Не розумію, до чого політика до спорту. А критика в мою адресу ніколи не закінчиться в цьому житті. Я звик до того, що мене все життя критикують. Не звертаю на це уваги.

- Ви вже зараз готові грати в основі чи потрібен час, щоб набрати форму?

- Дійсно, мені треба час, мені треба привести себе в порядок. Треба відчути поле, партнерів. Це природно, якийсь час мені знадобиться. Поле штучне, до цього теж треба звикнути. Сподіваюся, в недалекому майбутньому вже набрати.

- Які виклики Ви ставите перед собою в «Тосно»? Здатні забити 10 м'ячів в сезоні?

- Я буду намагатися допомагати команді, а результат прийде. Головне - вірити в себе, а я в себе вірю. Буду і забивати, і віддавати передачі. Для початку потрібно набрати форму.

- В майбутньому Ви можете повернутися в один з українських клубів або Вам наш чемпіонат нецікавий в його нинішньому стані?

- Якби було гарна пропозиція з України, я б обов'язково її розглядав, повірте мені. Але, мабуть, ніхто більше не хоче бачити Мілевського в своїх рядах. А в якісь колективи Першої або Другої ліги їхати зовсім нецікаво.

- Ви ще розраховуєте зіграти за збірну?

- Буквально вчора я дивився гру (проти Ісландії - прим.) І, звичайно ж, згадував, як я грав. Пригадую кожен день. Але не все залежить від мене. У мене зараз трошки інші завдання - є клуб і я повинен концентруватися тільки на ньому. Звичайно ж, хотілося б ще зіграти за збірну, але поживемо - побачимо.

- Яким Ви бачите своє майбутнє після футболу?

- Якщо чесно, не замислювався над цим. Можливо, хотів би стати в хорошому клубі скаутом нападників. Було б цікаво займатися пошуком хорошого нападника, такого плану, як я - щоб був і думаючий, і технічний. Ось така робота, напевно, була б мені до душі, - розповів Мілевський у інтервю для football.ua.