Олег Матвєєв: «Фаворита в сьогоднішній зустрічі не бачу»

Динамо Київ 9 Вересня, 09:34 700
Олег Матвєєв: «Фаворита в сьогоднішній зустрічі не бачу»
Екс-форвард «Шахтаря» дав свій прогноз на матч принципових суперників.
«В якому б стані гравці обох команд з лав збірних не повернулися, сумнівів у тому, що налаштуються вони на цей матч належним чином, у мене немає. «Динамо» для «Шахтаря», а «Шахтар» для «Динамо» - найбільший подразник. Звичайно, якщо відштовхуватися від того, що «гірників» у складі збірної України було більше, то з психологічної точки зору вояж у національну команду ліпше мав би вплинути на донеччан. Проте, певен, кияни сторінку вже перегорнули і налаштовуються на дербі.

Чи вплине якось спільне перебування у збірній на характер нинішньої зустрічі? Переконаний, що такої бійні, як історія з Ярмоленком і Степаненком у попередньому поєдинку, на цей раз не буде. Але певен й у іншому: шкодувати суперники одне одного не стануть. Напруга буде максимальною.

Звичайно, перед сьогоднішнім поєдинком прихильників турбує, чи гратимуть лідери команди. Втім, якщо навіть припустити, що у складі донеччан не вийде Тайсон, великою втратою це не стане. Бо є Бернард, є Віктор Коваленко. Паулу Фонсека має простір для маневру. З цієї точки зору Сергієві Реброву складніше, адже від Андрія Ярмоленка гра киян залежна значно більше, ніж дії «гірників» від Тайсона. Взагалі, не сумніваюся, що вирішальну роль у сьогоднішньому поєдинку відіграє командна взаємодія. Індивідуальна майстерність важлива, але не визначальна.

Під запитанням також участь у матчі Рибалки. На мій погляд, Сергій на полі зі стартових хвилин не з’явиться навіть за умови, якщо він вже відновився. Надто багато цей футболіст пропустив. До того ж є Микита Корзун, який вже грав проти «Шахтаря» в матчі за Суперкубок, а за збірну Білорусі нещодавно провів гарний поєдинок проти французів. До того ж Микита в порівнянні з Рибалкою – гравець руйнівного плану. Ця риса, зважаючи на атакувальний потенціал «гірників», теж при виборі складу буде враховуватися.

Підсумовуючи, скажу, що фаворита в сьогоднішній зустрічі не бачу. Переваги власного поля донеччани, по суті, не мають. Так, у Харкові за них у зустрічі проти киян, можливо, вболіватимуть більше, ніж у Львові. Але до «Арени Львів» «Шахтар» більше звик.
Виграти може будь-хто. Чимало залежатиме від того, як суперники використовуватимуть створювані моменти. Думаю, Фонсека нападника на матч вибиратиме між Едуардо і Феррейрою. Передбачу, що вийде Факундо, хоча найсильнішим поміж тріо донецьких форвардів вважаю Едуардо. Хорват – наймайстерніший і найдосвідченіший. Так, можливо, Феррейра на даний момент готовий ліпше, але Едуардо команді обов’язково допоможе. Якщо не зі стартових хвилин, то виходом на заміну. Забивати «Динамо» цей гравець полюбляє. Певен, якусь роль для Едуардо Фонсека відведе».