А Динамо - біжить...

Динамо Київ 10 Вересня, 13:46 443
А Динамо - біжить...
Оглядач газети «Команда» Євген Гресь проаналізував протистояння «Динамо» та «Шахтаря».

«При тому кадровому потенціалі, яким володіє Сергій Ребров, «Динамо» показало цілком терпимий футбол. Як ми і прогнозували, отримавши можливість для проведення швидких атак, кияни продемонстрували своє вміння швидко виходити з оборони. Так що в Лізі чемпіонів команда не буде хлопчиками для биття.

Ставка буде зроблена на оборону. Як і вчора. У матчі з «Шахтарем» динамівці 51 (!) раз вступали у відбір м'яча, здійснили 54 перехоплення і 57 підбирань, перевершивши гірників за цим важливим в сучасному футболі показником.

У захисті працювали всі. Щоб переконатися в цьому, досить подивитися статистику Андрія Ярмоленка, який був помічений у шести оборонних єдиноборствах, а також виконав 11 відборів, перехоплень і підборів. Зауважу, що захисники «Динамо» в сумі виграли 73% єдиноборств. Це багато.

Футболісти «Шахтаря» завдали 14 ударів по воротах. Причому в перші 15 хвилин, коли кияни більше володіли м'ячем, у них не було жодного удару...

У підопічних Реброва було всього шість пострілів. Звичайно, це мало. Звичайно, в такій команді, як «Динамо», повинні виступати футболісти, які будуть в змозі віддати за гру в цілому більше чотирьох гострих передач. Тут цікаво ось яке порівняння: центральні півзахисники «Шахтаря» виконали 8 гострих пасів, а центральні півзахисники «Динамо» - нуль!

Втім, інших виконавців у Лізі чемпіонів не буде, і там тренеру доведеться вичавлювати максимум з тих, хто є. Вчора він з цим завданням впорався на відмінно. Хоча «Шахтар» виглядав, безумовно, солідніше. Думаю, в груповому раунді Ліги Європи у «гірників» не буде особливих проблем...», — пише Євген Гресь на своїй сторінці у Facebook.