Футболка Артема Федецького виставлена на благодійний аукціон

Футбол України 12 Вересня, 10:51 684
Футболка Артема Федецького виставлена на благодійний аукціон
Програма «Профутбол» продовжує проведення аукціону «Здійсни мрію», збираючи кошти на операцію 12-річному вболівальнику Юрію Штрикалу.

Минулого тижня футболка Ігоря Худоб'яка пішла з аукціону за 9 100 грн.

Наступний лот благодійного аукціону - футболка «Дармштадту» Артема Федецького з підписом гравця.

«Наш доброчинний аукціон на підтримку грандіозного проекту «Здійсни мрію», куратором якого є ведуча Лідія Таран, триває! Українські футболісти долучаються з різноманітними лотами.

Цього разу з нами Артем Федецький - один з улюбленців дніпрян. Цього літа він перейшов до німецького «Дармштадту» і дебютував у товариському матчі. Саме з цього поєдинку ми маємо футболку Артема з його підписом. Можемо пишатися футболістами, які демонструють світові свої навики та залишаються небайдужими до чужої біди.

За допомогою цього лоту ми будемо збирати кошти на лікування хлопчика Юри та здійснення його заповітної футбольної мрії. Закликаю кожного небайдужого українця долучитися до футбольно-благодійного аукціону!», - каже ведуча програми «Профутбол» Олександра Лобода.

Як повідомляє «Профутбол» на своїй сторінці у Facebook, стартова ціна - 1000 грн.

Торги відбуваються за цим посиланням.

Виручені кошти підуть на допомогу 12-тирічному Юрію Штрикалю, який страждає від вади слуху та бореться з лейкозом.

Наполегливо йдучи до одужання, хлопчик не полишає надії потрапити на справжній футбольний матч на відомому європейському стадіоні та побачити гру свого кумира Криштіану Роналду.

Щоб урятувати життя Юрка, потрібна складна операція трансплантації кісткового мозку. Саме тому всі кошти від продажу футбольних лотів буде спрямовано на лікування маленького шанувальника футболу.