Мауріціо Саррі: «Динамо» може претендувати на вихід у плей-офф»

Динамо Київ 12 Вересня, 20:33 531
Мауріціо Саррі: «Динамо» може претендувати на вихід у плей-офф»
Головний тренер «Наполі» провів прес-конференцію напередодні поєдинку першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти київського «Динамо».

- Відомо, що «Динамо» - команда наступального зразка. Які емоції у вас перед зустріччю з киянами?

- Я зовсім не хвилююся. А взагалі ми добре знаємо київське «Динамо». Ця команда відома своєю схильністю до командної та атакувальної гри. Це вирізняє її із з-поміж інших команд нашої групи. Вважаю, що «Динамо» може претендувати на вихід у плей-офф. Кияни добре підготовлені фізично, можуть нав’язати суперникові свою гру. Тому на нас чекає нелегкий і, можливо, фізично виснажливий матч. Проте й ми не збираємося грати пасивно. Поєдинок обіцяє бути складним.

- 25 років тому ви розпочали свою тренерську кар’єру. Чи могли ви подумати, що опинитеся у груповому етапі Ліги чемпіонів. Невже ви справді зовсім не хвилюєтеся?

- Можливо, я не міг припустити, що за 25 років опинюся в такому місці та з такої нагоди. Але зараз ми тут, граємо в Лізі чемпіонів, і це новий етап для мене. Але я не вважаю це межею, бо завжди хочеться досягати чогось більшого. Треба думати про філософію гри, не полишати надії та показувати все, на що ти здатен.

- Чому ви вирішили не тренуватися у Києві за день до гри?

- Регламент турніру передбачає, що якщо команда пізно прибуває на виїзний матч, то тренування перед вильотом на власному полі зараховується. (Відповідь представника «Наполі». – Прим. Ред.)

- Була інформація, що до «Наполі» міг перейти Хачеріді. Чи цікавилися ви Євгеном насправді?

- Ми цікавимося різними гравцями, зокрема центральними захисниками. Скаутингом я не займаюся, тому конкретно не можу відповісти. Якщо чутки були, то якась правда в цьому може бути. Але чітко відповісти про інтерес до Хачеріді я вам не можу.

- Минулого року точилися розмови, що для деяких гравців «Наполі» футбол – це лише гра, розвага. Чи не змінилося ставлення до гри на більш серйозне?

- Говорити можна багато про що, і про це теж. Молоді гравці можуть розважатися і веселитися. Але я думаю, що це не заважає їх відповідальному і серйозному ставленню до футболу.

- Яка вірогідність, що Хосе Кальєхон вийде у завтрашньому матчі? Була інформація, що у нього травма зап’ястка.

- У нього була травма, і було невелике хірургічне втручання під час перерви в чемпіонаті. Але сьогодні від у складі, тож із ним усе гаразд.

- Були розмови, що не всі футболісти «Наполі» підійшли до матчу в хорошій формі, зокрема Габб’ядіні.

- У футболістів бувають різні періоди. Для Габб’ядіні серпень був нелегким, але цей період вже пройшов. Тому турбуватися зараз із цього приводу не варто.

- Як відомо, графік у Серії А досить напружений, і на формі «Наполі» це не могло не позначитися, бо за останній час команда провела багато відповідальних матчів. Чи може це відбитися на поєдинку з «Динамо»?

- Звісно, серпень у чемпіонаті Італії – складний місяць. Але, з іншого боку, це нормально та звично для нас. Думаю, що наші суперники до такого ритму теж цілком звикли. Це нам дає більший ігровий досвід, більше практики. Хто як готовий, буде видно у завтрашньому матчі.

- Ми так і не зрозуміли – хвилюєтеся ви перед матчем групового етапу Ліги чемпіонів чи ні?

- На цей момент я не стурбований. Якесь хвилювання є, але нічого особливого. Це звичайний настрій, який буває перед більшістю матчів.