Максим Шацьких: «Гусєв дав Реброву підстави задуматися»

Динамо Київ 12 Вересня, 22:12 704
Максим Шацьких: «Гусєв дав Реброву підстави задуматися»
Один з найкращих в історії «Динамо» голеадорів – про матч киян проти «Наполі».

«Думаю, після матчу з «Шахтарем» «Динамо» підходить до старту в Лізі чемпіонів на позитиві, - каже Максим. – Вели 1:0, до перемоги забракло зовсім небагато. Звичайно, треба враховувати, що на киян надто тиснув тягар здобуття потрібного результату, тому після перерви команда сіла трохи нижче, ніж у першому таймі. Але загалом все з «Динамо» гаразд.

Чи встигне команда за три доби відновитися? Мені особисто завжди краще було грати через три дні на четвертий, ніж десять днів монотонно, без ігор тренуватися. Хоча, звісно, у кожного футболіста особливості різні. Комусь, можливо, такий графік защільний. Зрештою, певен, усі футболісти зараз сконцентровані максимально. Ліга чемпіонів – то щось надзвичайне. Безперечно, присутнє хвилювання. Але воно має зникнути після першого дотику до м’яча. Про мандраж не може бути й мови. У «Динамо» ж не новачки зібралися. Майже всі – гравці своїх збірних. Та й практика показує, що для того, щоб набути психологічної стійкості, однієї Ліги чемпіонів достатньо.

Динамівці готові добре. Це стосується й трьох гравців, яких Андрій Шевченко відправив достроково з лав збірної. Той рівень, який продемонстрували Хачеріді, Гармаш і Рибалка в зустрічі проти «Шахтаря», відповідає вимогам Ліги чемпіонів. А в тренерів збірної своє бачення і свої завдання. До того ж, у збірній на окремих позиціях надто жорстка конкуренція. Певен, керувався Шевченко й певними тактичними міркуваннями, пов’язаними зі збірною Ісландії.

Тішить мене й форма Гусєва. В зустрічі з «Шахтарем» Олег постійно загострював гру, виконував розрізні паси, давав величезний об’єм роботи. Звичайно, вирішувати Сергієві Реброву, але як на мене, Гусьок дав тренерові підстави задуматися. У Станіславовича при виборі лівого вінґера приємний клопіт. Ставити доведеться не того, хто є, а обирати сильнішого поміж двох гідних. Я особисто довірив би Гусєву. І тому, що Олег виглядає сильно, і тому, що Дерліс Ґонсалес у більшості матчів поточного сезону не вражав.

Безперечно, динамівцям у зустрічі з «Наполі» треба брати три очки. Завжди важливо добре почати, особливо коли гра домашня. Поєдинок буде цікавим. У неаполітанців добре організована оборона, сильні атакувальні гравці. Думаю, вперед гості на початку поєдинку, знаючи про вміння киян контратакувати, не полізуть. Динамівцям при нагоді треба спробувати залишити суперників без м’яча. Але по ходу гри стратегія залежно від обставин змінюватиметься», - сказав Максим Шацьких UA-Футболу напередодні завтрашнього поєдинку киян в Лізі чемпіонів проти італійського «Наполі».